Neden "Technopat"?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Donanımhaber de mi gördün başlığı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çünkü bu bir özel isim! Özel isimin ne olacağı veya ne olmayacağı bizim tercihimiz olamayacağı için. Ne seni, nede beni ilgilendirir.
Türkçe kurallarına uymak ile ilişkilendirilemez.
Örneğin: Trafik kurallarına uymanız şart. Fakat, kimse sizin trafikte hangi renk araba kullandığınıza karışamaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Technopat ismi pek sorun değil ama Türkçeye önem veriyorsanız verdiginiz önemi göstermelisiniz. Gerci forumda onemli olan Turkcenin yozlasip yozlasmamasi degil, sadece Turkce kurallari sanirim.

Mantıklı cevap bekliyordum biri de Technopat ismi Technopat'a yakışıyor demiş. :)

Bence Technopat ismi pek sorun değil ama Türkçeye önem veriyorsanız verdiginiz önemi göstermelisiniz. Gerci forumda onemli olan Turkcenin yozlasip yozlasmamasi degil, sadece Turkce kurallari sanirim.

Bu mesajını biri rapor ederse ban yeme ihtimalin yüksek. Harfleri düzelt bence. :)

Mantıklı cevap bekliyordum biri de Technopat ismi Technopat'a yakışıyor demiş. :)

Bu mesajını biri rapor ederse ban yeme ihtimalin yüksek. Harfleri düzelt bence. :)
Türkçe karakter kullanmamak ceza sebebi değil bildigim kadariyla. Telefondan giriyorum, bazi harfleri duzeltiyorum oneriler kismindan ama hepsiyle ugrasamiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı