Neden Technopat?

Swandor

Decapat
Herkes Technopat'a niye üye olduğunu ve niye kullandığını söylesin. Bakalım neler çıkacak :)

Edit: Diğer üyelerin sorunları yani açtıkları bazı konular dikkatimi çekiyor ve o konu hakkında bilgi sahibi oluyorum. Diğer yandan benim sorunlarım olsun teknoloji açısından sevdiğim bir toplumun olması ve benden daha bilgili insanların bilgilerini yazdığı makale türü mesajları okumayı seviyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim nedenim aslında çok basit. :) Yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım etmek. ;) Ayrıca herkesin sevgi ve saygı içerisinde konuşması ayrı bir özellik. Bir de forumda çok tartışılan yazım kuralları sayesinde düzenli ve özenli mesajları görmekte güzel bir şey göze iyi hitap ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat'a ilk üye olduğumda çok gençtim. Sebebi Recep Baltaş'tı elbette. Maceramdan kısaca bahsedeyim.

Ekim 2011 sayısıyla ilk defa Level'ı almıştım. Recep Baltaş'ı da oradan tanıdım. Dergiyi öylesine aldım ve içeriği hiç ilgimi çekmedi. Fakat donanım kısmı çok ilgimi çekmişti. O sıralarda da bu bilgisayarın içinde acaba ne var diye merakımdan dolayı mail atmıştım kendisine sorumu belirtip.

Daha sonra kendisinin Facebook sayfasını takip ettim. UStream üzerinden çamur kalitede, arkada perde manzarlı düşük bütçe canlı yayınında sorumu cevaplamış, daha ayrıntılı cevap için Technopat'ta konu aç demişti. Fakat sanırım 1-2 ay sonra üye oldum. O günden beri buradayım :)

Dergiyi de hala saklarım bu arada :) 6.90'mış fiyatı.

20181016_162444.jpg20181016_162527.jpg

Son düzenleme:
Yaşam boyu edindiğim tecrübelerle yardımcı olmak, tecrübe ederek zarara uğramadan önce konu açıp bilgi sahibi olmak. Bu cümlem teknoloji için geçerli. Siyasi ve politik konuları burada sevmiyorum.

Türkiye'de kalite açısından pek alternatifi olmadığı için Technopat. Arada sırada boş insanlar denk gelse de genel olarak olgunluk seviyesi diğer platformlara göre yüksek.

Açıkçası sistem toplayacaktım, Technopat'a git dediler. O günden beri buradayız.

Bir de Youtube olarak eski içerikleri daha çok ilgimi çekiyordu. Şimdilik o kısmına pek göz atmıyorum.

Düzenli olmasını seviyorum, tabi yazım yanlışı olan mesaj alıntılama gibi aptalca bir kuralı var onu saymazsak. Bir de Recep Baltaş'ı sosyal medya üzerinden takip ettiğim kadarıyla iç meselelerdeki görüşümüz tamamen aynı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı