Neden Technopat?

Katı kurallar sayesinde sağlam bir forum haline gelmiş bir alem. Yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmek, boş zamanlarımda buradaki konulardan okumak ve merak ettiklerimi buraya sormak için üye oldum.

Zaten teknolojiyi önemsemiyorlar. En azından bu forumda insanlar birbirine yardım ediyor. İnsanlar anlayışlı. Adam neden Türkçe zorlaması var diyor gidiyor ceza yediği için ayrılıyor forumdan. Fakat bu kural olmasa ekşiden ne farkı olur ki? Ben bir konu açsam "arkdşlr bn yni pc aldm bunun gpu çop ne aliyim yni szce" gibisinden. Gelecek cevap ne olur?
"### sakın amd alma ayni adi gbi ### @1"
Peki kim gelip buraya ;
"Lütfen Türkçe'mize saygı." yazabilir? Gelecek cevaplar ne olur sizce?

Forum ismi vermeyeyim fakat başka bir forum var bilinen. Diyor ki adam:
- Arkadaşlar crack bulamadım şu 🤬 X oyununa. Y cracki denedim olmadı. Yardım edin.

Bu forumda bu yok. Çünkü korsanın ne olduğunu biliyor bu forum.
Daha beteri var. Adam "pre########" markası önerisi diye konu açıyor.

90'ların sonu ve 2000'lerin başında genelde teknoloji ve donanım haberlerini pcnet ve chip'ten takip ederdim. Forum siteleri yaygınlaşmaya başlayınca yine bu dergilerin forumları kuruldu ve oraya kanalize olduk. Fakat bu sitelerin kaliteside inanılmaz derecede düştü. Ama son yıllarda bu site ve malum rakibi dışında bir alternatiff kalmadı. Burası -arada saçma sapan üslubu bozuk, konuşmasını bileyen çocuklara denk gelsekte- saygı ve bilgi zenginliği bakımından sanırım Türkiye'nin en iyisi.

Dizüstü bilgisayarım artık eskidiği için belki ekran kartı değişiyorsa ekran kartı alıp takarım umuduyla bir Technopat videosunun altında sorunumu yazdım,ve dedikleri cevap "Technopat forumda konu açın." Her neyse konumu açtıktan ve cevap geldikten sonra bir daha uğramadım. Ta ki yaklaşık 2 yıl sonra aslında hayal olmayan ama hayal olmak zorunda olan bir sistem toplama konusu için, ve o zamandan beri buradayım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı