Neden Xbox Series X bu kadar övülüyor?

Biliyorum ama benim saydığım oyunlardan sadece biri bile PlayStation almayı daha mantıklı yapar.
Yabancı ülkede olsam gözümü kırpmadan alırdım ps5 sırf last of us için çok seviyorum.Ama türkiye şartlarında xbox mantıklı geliyor gerçi onu da alıcak paramız yok ama.

Game Pass diyenlere sesleniyorum o kütüphane çöp.
Aldıktan 3 - 4 ay sonra oynayacak oyun kalmıyor.
İçerisinde zaten 2 - 3 tane adam akıllı oyun var.
Adam akıllı baktın mı da konuşuyorsun. EA play,Xbox stüdyolarından çıkan oyunlar,ve daha bir sürü oyun.

Hadi bakalım hayırlı olsun, yeni bir çete savaşı daha başlatıldı 🤣

İki tarafta da alan memnun satan memnun. İlk parti ürünlerde sıkıntı olabiliyor dediğiniz gibi, zamanla iki taraftaki sorunlar da düzelecektir. İsteyen istediğini oynasın bence, tartışmaya gerek yok. Şu şundan iyidir diye net bir şey diyemeyiz, dersek yanlış yapmış oluruz. Kime göre iyi ve neden iyi? Yıllardan beri PlayStation ile büyümüş birisiyim fakat bir gün olsun Xbox'tan iyidir demedim çünkü gerek yok. Herkesin keyfine göre.

PlayStation 5'te sıkıntı yok ama Xbox'ta var. Acaba gerçekten de PlayStation'da oyun geliştirilmesi daha mı kolay?
Alakası yok. Bu bir sıkıntı değil. Şu an optimizasyonlu oyunlar bir elin parmağını geçmez belki. İleride belli olacak hangisi güçlü hangisi değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı