Nedir bu durumumuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İngilizceye herkes çalışsa herkes İngilizce öğretmeni olur. İşte bu konuda da belirleyici matematik oluyor. Yıllardır şu anlamsız mesajı her yerde görüyorum, yeter.
İngilizce öğretmeni olmak isteyen neden matematik öğrensin? Bu iş hayatında ne işine yarayacak? Matematik belirleyici ders olmamalı. Hiçbir ders belirleyici olmamalı. Hangi mesleği olmak istiyorsak o meslek hakkında eğitim görmeliyiz. İngilizce öğretmeni olacak insanın geometri öğrenmesi aşırı mantıksız.

Ayrıca herkes okuyacak diye bir şey yok arkadaşlar. Benim arkadaşım 4 yıl önce gitti çırak oldu. Hala çalışıyor ve maaşını yükseltmişler.

Ne alaka? Ben çevremde bir sürü İngilizceden anlamayan sadece kelime ezberleyen insan görüyorum. O zaman İngilizce seçici olsun.

Ne alaka? Ben çevremde bir sürü İngilizceden anlamayan sadece kelime ezberleyen insan görüyorum. O zaman İngilizce seçici olsun.
Milletin sınavlardaki İngilizce ve matematik netlerini karşılaştırırsanız görürsünüz neden imiş.
Siz şükredilecek halinize lanet etmeye devam edin...

Milletin sınavlardaki İngilizce ve matematik netlerini karşılaştırırsanız görürsünüz neden imiş.

Aha bir şükürcü insan daha biz neden sürekli şükür ediyoruzda kendimizi geliştirmiyoruz ben niye anlayamıyorum.

YDS diye bir şey yaratmışlar. Haberiniz var mı yoksa mağarada yok mu böyle şeyler?

Hala şükret diyorsunuz. Ciddi misiniz?

Dört kişilik ailenin açlık sınırı 2.767 TL, yoksulluk sınırı ise 9.014 TL.

Asgari ücret 2825 TL :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı