Nedir bu Hitler aşkı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hitlerin bu kadar sevilmesinin sebebi ergenlerin marjinal görünmesi olabilir ama bir yandan benim gibiler faşist yanını seviyor. Hitler mükemmel bir adam değil di ki hırsı yüzünden Almanyayı ölüme sürükledi ama ondan önce Almanları kalkındırması VS. onu sevmemi sağlayan noktalar.
Bu şey değil mi ya çalıyor ama çalışıyor kafası? Öldürdü ama Almanları kalkındırdı. Bu nasıl bir kafa acaba?

Yanlış kullandım sanırım. Kalkındı kastım ekonomik anlamda değil cesaretlenme anlamında. Hitler halkını öyle bir teşvik etti ki kendi ırkının en üstün olduğunu inandırdı, inanmayanada zorla diretti. Hali hazırda savaş esintileri yaşıyan bir halkı cesaretlendirmek bence kolay bir iş değil. Yaptığı askeri teknolojiler ise hala konuşuluyor bunuda belirteyim. STG 44 esintilerini hala kullanıyoruz.

İnsanlar bir şeyi sevebilir, sevmeyebilir. Bir kişi bir görüşü yanlış görüyor diye herkesin o görüşü yanlış görmesi gerekmiyor. Ben seviyorum, kendimce sebeplerim var, sevmeyene de "niye sevmiyorsun ulan ergen" demiyorum. Siz de diğer görüşlere saygı göstererek işe başlayabilirsiniz.

Escobar'a özenen gençlerden hiçbir farkı yok Hitler özentilerinin.

İnsanlar bir şeyi sevebilir, sevmeyebilir. Bir kişi bir görüşü yanlış görüyor diye herkesin o görüşü yanlış görmesi gerekmiyor. Ben seviyorum, kendimce sebeplerim var, sevmeyene de "niye sevmiyorsun ulan ergen" demiyorum. Siz de diğer görüşlere saygı göstererek işe başlayabilirsiniz.
Evet 72 milyon insanın ölümünden sorumlu tutulan bir adamı sevmek için muhteşem mantıklı sebepler var. Siz SS Erwin Rommel olarak devam edin. Belki Reichmarschall yapar sizi.

Hitler etik olmayan bir yoldan doğruları yapmaya çalışmıştır. Şu an dünyayı kapitalizmle yöneten yahudi aileleri o zamandan tahmin ederek hepsini katletmek istemiştir. Bu sayede dünyayı yahudi aileler parayla yönetemeyecektir. En kısa açıklama bu sanırım. Hitler başarılı olsaydı, İsrail bu kadar zengin olmazdı. Muhtemelen ortadoğuda savaşlar da ya olmazdı ya da azalırdı.

Hitler etik olmayan bir yoldan doğruları yapmaya çalışmıştır. Şu an dünyayı kapitalizmle yöneten yahudi aileleri o zamandan tahmin ederek hepsini katletmek istemiştir. Bu sayede dünyayı yahudi aileler parayla yönetemeyecektir. En kısa açıklama bu sanırım. Hitler başarılı olsaydı, İsrail bu kadar zengin olmazdı. Muhtemelen ortadoğuda savaşlar da ya olmazdı ya da azalırdı.

Dostum hitler sadece ikinci ve üçüncü sınıf yahudileri katletmiştir 1. sınıf hiçbir yahudiye dokunmamıştır.

Evet 72 milyon insanın ölümünden sorumlu tutulan bir adamı sevmek için muhteşem mantıklı sebepler var. Siz SS Erwin Rommel olarak devam edin. Belki Reichmarschall yapar sizi.
Siz de bu kafayla devam edin, belki bu taraflı düşünceyle bir şeyler öğretebilirsiniz eğitim sistemindeki gibi.

Sizin düşüncenizi desteklemeyen herkes haksızdır, desteklememelidir. Siz de haklısınız tabii ki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı