Nedir bu tablet reis olayı?

• Konuyu başlatan kino
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 913
Makaleler
42
Youtube'da "Tablet Reis Ev Ziyareti" diye bir video önüme düştü baktım millet para yağdırıyor alt tarafta, bir duygu sömürüleri, çok zorluk yaşıyor, ilaç alamıyor, "öğrenciyim son 20 liramı gönderiyorum 🙏🙏" falan.

Neyse bu Tablet Reis denilen elemanın TikTok, Instagram hesabına bakıyorsun saçının rengine uyuyor diye telefona 50K vermiş. Kolunda Apple Watch, sürekli Zara'dan ve Sephora'dan alışverişler, odasında Playstation 5 falan. Bir TikTok hesabı geçmişine bir Youtube videosuna bakıyorum alakası yok, ilaç alamayan adam bu ürünlere mi sahip olur? Mevzuyu daha detaylı bilen varsa aydınlatıversin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kesin birşey demiyim ama genelde bu videolar reklam oluyorlar yani kendi cebinden çıkan birşey yok.

Vallahi Apple'ın iPhone 15 verip, Sony'nin de Playstation 5 vererek reklam yapacağını düşünmüyorum.

Haydi Sephora, Zara reklam yaptırsa desek diğerleri niye yaptırsın. Eleman bayağı bayağı sahip bunlara, fake de değil.

Bence gündem olabilmek için tablet reis Testo'yu çağırmıştır. Ayrıca tablet reis dediğimiz şahsın da küçükken yaptığı ve artık "miim" haline gelmiş olan bir tablet açma videosu olması dışında bir vasfı yok.

Yani çok da kesin bir şey demek istemiyorum ancak TikTok'ta izlenen bir insanın gelirinin pek kötü olacağını sanmıyorum şahsen.

İzlendiği düşünülünce de süper sponsorlar olmasa da illaki bir sponsorluğunun olduğunu düşünüyorum.

Hadi iPhone 15 almasını falan geçtim jack jones boxer falan almak olunca işin ucunda insan bir dur demiyor değil.

Kimse kusura bakmasın ama kendi durumumuzu iyi olarak nitelendirirken pazardan 20-30₺'lik çamaşır alıp giyerken kötü olarak nitelendiren bir kişinin tanesi neredeyse 200₺'ye yakına gelen çamaşırı giymesi pek normal değil bence.

Hani durumu iyi olanların gidip jack jones tişörte 700-800₺ para verdiğini falan düşünmüyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı