Nedir bu tablet reis olayı?

• Konuyu başlatan kino
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 921
Testo Taylan, ulaşamadığımız ve hikayesini bilmediğimiz insanların yaşamlarına dokunarak, onları refaha kavuşturan bir süreç işliyor. Bu süreçte, elimde olsa büyük bağışlar yaparak ve destek sağlayarak, onların daha iyi bir yaşam sürmelerine katkıda bulunmak isterdim.

Hocam o kadar bağış yaptılar adama, ve adamda bu kadar zenginlerce alışveriş yapıyor. Hiç bir açıklamada ortada yok, duygu sömürüsü olarak para kazanmaya çalışıyor diye düşünüyorum.

Hocam o kadar bağış yaptılar adama, ve adamda bu kadar zenginlerce alışveriş yapıyor. Hiç bir açıklamada ortada yok, duygu sömürüsü olarak para kazanmaya çalışıyor diye düşünüyorum.

Apple Vision Pro alsın diye bağış yapıyorlar heralde ne bileyim. Fiyatı $3500 olunca zor tabii, iPhone 15 ve Playstation 5 almak kadar kolay olmuyor.

Daha iyi bir yaşam sürmek onun da hakkı 🙏.

Olayın özeti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olayın özeti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videodan bir şey anlamadım açıkçası, hype-traine zıplamak için bomboş video çekmiş eleman. Ben şu kısmı soruyordum.

Geri
Yukarı