Need for Speed serisinin en iyi oyunu nedir?

@Samotne Ciasteczka ben pek eğlenmemiştim, NFS oyunlarının gerçekçi olması hoşuma gitmiyor.

Undercover ProStreet'ten bence kat kat daha iyi. Herkesin fikri farklıdır.

Evet kabul ediyorum, biraz U2'yi fazla aşağılamışım, düzenledim. :D

Herkes ya Underground 2 ya da Most Wanted demiş. @Samotne Ciasteczka ve ben dışında kimse Undercover'ı sevmiyor. 😢
Ben, Undercover'ı bitirdim. Hele o polislerin bizi yakaladığı ana bayılıyorum. Bir yakalama bölümü vardı, polis suratımıza donut fırlatıyordu. Orda kahkahadan ölmüştüm. Bunun haricinden, bilir misiniz? Undercover çıkmadan önceki ilk ismi, Most Wanted 2'idi sonra konsept değişince ikinci ismi 'The Chase' oldu, final halide 'Undercover' olarak çıktı oyun. Hikayesi güzel ancak diğer eski seri ile karşılaştırınca 'Undercover' arka planda oluyor. Grafik konusunda şüphesiz, sevdiğim oyunlardan biri.
@Samotne Ciasteczka ben pek eğlenmemiştim, NFS oyunlarının gerçekçi olması hoşuma gitmiyor.

Undercover ProStreet'ten bence kat kat daha iyi. Herkesin fikri farklıdır.

Evet kabul ediyorum, biraz U2'yi fazla aşağılamışım, düzenledim. :D
ProStreet pek tat vermedi ve bilindiği kadarıyla zor bir oyundu.
Underground 2'yi detayıyla oynayan birinin başka bir oyunu beğenme şansı neredeyse kalmıyor.
Öyle demeyin, bu dört oyun aslında bir konu içini kapsıyor. Underground, Underground 2, Most Wanted ve Carbon. Bu dört oyunu özel yapan şey, çözülemeyen teorileri ve tarih sıralaması. Kendilerinde ayrı olayları var ama oyunların birbirinin bağlantısı var.

Underground 2 severim 1.ci seride araba sesleri çok kötü subaruya Skyline motoru koymuşlar ve alakasız arabalar var dodge neon’Nissan sentra 2’de düzelttiler bunların birçoğunu. 2’de yol tutuş rezalet dinamizim 0.Most Wanted 1 ve Carbon'u hiç oynamadım ama Most Wanted 2 oynadım. Ondada kontroller rezalet polis arabaları sizden hızlı saçmaydı. Heat oynadım en son olarak konusunu saçma bulmuştum ama modifiye işleri çok güzel.

1617334775717.png

Carbon'un gece teması her zaman çok hoşuma gitti benim. Corvette Z06'nın motor sesini de çok güzel tutturduklarına inanıyorum. Son olarak şunu bırakayım bir de:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende Carbon der geçerim serinin en sevdiğim oyunu efsane gece teması, dağlardan son sürat drift atarak indiğimiz challengelar hepsini özledim :)

Geri
Yukarı