Need For Speed Unbound alınır mı?

memcathzr

Decapat
Daha fazla  
NFS unbound sizce alınır mı? Steam indirimlerinde 360 TL gibi bir fiyata gelmiş, genelde Forza Horizon 5 gibi serbest sürüş oyunları seviyorum. Sizce alınır mı? 1200 TL'den 360'a düşmüş hem de 3 saati kalmış. Steam dolara geçince böyle bir indirim yakalanır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
NFS Unbound sizce alınır mı? Steam indirimlerinde 360 TL gibi bir fiyata gelmiş, genelde Forza Horizon 5 gibi serbest sürüş oyunları seviyorum. Sizce alınır mı? 1200 TL'den 360'a düşmüş hem de 3 saati kalmış. Steam dolara geçince böyle bir indirim yakalanır mı?

Alınmaz alma. Üzülürsün verdiğin paraya. Arkadaşıma demiştim zamanında alma diye ya yok filan diyordu. Oyunu oynamaya başladıktan 2 saat sonra oyun içi saçmalıklarla baş başa kalınca sinirlendi iade de edemedi kaldı öyle. Git daha iyi bir oyun al yerine sana tavsiyemdir dostum.

Alınmaz alma. Üzülürsün verdiğin paraya. Arkadaşıma demiştim zamanında alma diye ya yok filan diyordu. Oyunu oynamaya başladıktan 2 saat sonra oyun içi saçmalıklarla baş başa kalınca sinirlendi iade de edemedi kaldı öyle. Git daha iyi bir oyun al yerine sana tavsiyemdir dostum.
Bir daha alamam diye düşünüyorum ama 3 yıllık gamepassı var zaten. O kadar değersizse gamepasstan oynarım teşekkürler.

1200 TL'ye mı aldı oyunu

Yeni konular

Geri
Yukarı