Nefret ettiğiniz oyuncu tipleri

Benim nefret ettiğim oyuncu tipi: Ne yapacağını bilmesine rağmen bilerek baitleyen beyin yoksulları. Genellikle r6S'de denk geliyorum.

Geçen benzerini yaşadim gene rainbowdaydi gruptuk adam bana git git diye bağırıyor sinir oldum hiç tartismaya girmedim adımı soyleyerek bağırdı ayrı tilt oldum ama gene de sakinlimi koruyup kavga çıkartmayıp o kişiyi arkadaşlıktan sildim.

Geçen benzerini yaşadim gene rainbowdaydi gruptuk adam bana git git diye bağırıyor sinir oldum hiç tartismaya girmedim adımı soyleyerek bağırdı ayrı tilt oldum ama gene de sakinlimi koruyup kavga çıkartmayıp o kişiyi arkadaşlıktan sildim.
Bizim ranked ekip normalde 5 kişi ve o akşam 4 kişi toplanmıştık. Benim arkadaşta sınıfından R6 oynayan ama 50 seviye civarlarında olan bir arkadaşını çağırdı. Ranked girmedik, unranked girdik. Ben 1v3 clutch'da 1v1'e gelmişken kapkana patladım ve herkes nice try, helal falan diyordu o getirdiği çocuk kahkaha atmaya başladı. Bende, Komik bir şey mi var ****** çocuğu? Burada senin o haylaz kıçını taşıyorum gelip bana tuzağa patladım diye gülemezsin, dedim. Diğer raunt da kafasına 1 adet 5.56mm indirdim. 😘

Bu olayın klipi varda buraya atamam.

Son düzenleme:
Irkçılar. Sırf Türk'üm diye AWP falan aldığımda direk beni vurup ırkıma küfür ediyorlar.
Aynısını R6'da yaşıyorum ismim "enginbeyefendi" diye ama vuramıyorlar çünkü vurduklarında 1 hafta ban yeme riski var ve birini vurduktan sonra başka takım arkadaşına verdiğin hasar sana geri dönüyor. Takım arkadaşına HS atarsan, sen HS yiyorsun.

Aynısını R6'da yaşıyorum ismim "enginbeyefendi" diye ama vuramıyorlar çünkü vurduklarında 1 hafta ban yeme riski var ve birini vurduktan sonra başka takım arkadaşına verdiğin hasar sana geri dönüyor. Takım arkadaşına HS atarsan, sen HS yiyorsun.
CS'de keşke böyle bir sistem olsa, adama hiç bir şey olmuyordu aynı maçta 2 kere falan vuruyorlar.

Bizim ranked ekip normalde 5 kişi ve o akşam 4 kişi toplanmıştık. Benim arkadaşta sınıfından R6 oynayan ama 50 seviye civarlarında olan bir arkadaşını çağırdı. Ranked girmedik, unranked girdik. Ben 1V3 Clutch'da 1V1'e gelmişken kapkana patladım ve herkes nice try, helal falan diyordu o getirdiği çok kahkaha atmaya başladı. Dedim bende: Komik bir şey mi var ****** çocuğu? Burada senin o haylaz kıçını taşıyorum gelip bana tuzağa patladım diye gülemezsin. Diğer raunt da kafasına 1 adet 5.56mm indirdim. 😘

Bana bağıran eleman diamond ben emeraldim adam oyunu bilmiyormusum gibi davranıo sinir etti beni border maçi herkes ölmüş sidea tek kaldım bir de Clash var ama önünde üç adam var bana hepsini vur diyor adamlarin hepside bana bakıyor sonra bana bağırdı adımi hitap ederek ben ağzımı açmadım maç bitince direk DC'sinden çıkıp arkadaşlıktan sildim bir kere bile konuşmadım o günden sonra dimaond olabilir ama bana bağırma hakkını vermiyor o rank o günden sonra pskikolojimi bozdu bildin kulama bağırdı bildin travma yarattı bende.

Kötü oynamayı normal karşılarım ama sürekli kötü oynayıp, oyunla ilgili hala kendini bir nebze geliştirmemiş rekabetçiye girenlere direkt küfür ediyorum.

Kötü oynamayı normal karşılarım ama sürekli kötü oynayıp, oyunla ilgili hala kendini bir nebze geliştirmemiş rekabetçiye girenlere direkt küfür ediyorum.

Bunu bende kabul ederim ama küfrün iyisi kötüsü hakkı olmaz onun yerine oynamamayi tercih edebilirsin o kişiyle üstte anlattım gibi adam bana bağırdı ağzımı açmadım neden onun seviyesine düşüm ya da bir oyun için bir insanın kalbini neden kırayım?

Hocam siz reembeyin serverdaki enginbeyefendi misiniz orada da öyle biri vardı da sorum dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı