Nefret Ettiğiniz Tipler?

Kimden Nefret Ediyorsunuz?

• Crack kullanandan

Oy: 24 30,4%
  • Crack hırsızlıktır diyenden

Oy: 25 31,6%
  • İkisinden de

Oy: 30 38,0%

• Oy verenlerin toplamı
    79
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Durduk yere moralimi bozanlardan nefret ederim. Oyun oynuyoruz bayağı eğleniyoruz falan arkadaşa şerefsizlik olsun diye killini çalıyorum gelmiş bana bağırıyor. Ne zevki kaldı ki oyunun. Seçeneklerden seçmek şartsa hiçbiri.

Durduk yere moralimi bozanlardan nefret ederim. Oyun oynuyoruz bayağı eğleniyoruz falan arkadaşa şerefsizlik olsun diye killini çalıyorum gelmiş bana bağırıyor. Ne zevki kaldı ki oyunun. Seçeneklerden seçmek şartsa hiçbiri.
Hakikaten şu an okurken sinir oldum her oyunda yaşıyorum bunu.

Hocam durduk yere moral bozan da sizsiniz.

Hocam durduk yere moral bozan da sizsiniz.
Mobile Legends tarzı dandik oyunlarda yapıyorum. League of Legends tarzı oyunlarda kill salarım genelde. Allah'ın unuttuğu bir oyun için kalp kırmaya değmez bana sorarsan.

Bence de ama sinir oluyor olabilir.
Mobile Legends tarzı dandik oyunlarda yapıyorum. League of Legends tarzı oyunlarda kill salarım genelde. Allah'ın unuttuğu bir oyun için kalp kırmaya değmez bana sorarsan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı