Neredeyse Tüm Türkiye'de Görülen Kopma Sorunu

VacthosR1P

Hectopat
Daha fazla  
2 Ay önce internetimi yaz için kaldığım evime naklettirdim. Buradaki hattım yaklaşık 20 yıllık. Internetim 2 aydır bazen 20 saatte bir bazen 2 saat bazen ise 2 dakikada bir kopuyor. Kablo değiştirdim, modem değiştirdim. Sonunda hiç tarafı olmadığım bir şey yaptım ve TTnet müşteri hizmetlerini aradım. Tabii ki arıza kaydı çıkardılar ve hızımı 1MB'e sabitlediler. İnanır mısınız internetimdeki kopmalar tamamen geçti. Hattım zayıf olduğundan dolayıymış kopmalar. Ve Türkiyede ADSL kullanan evlerin çoğunun da hatları eski. Ertesi gün kopmamın geçip geçmediği hakkında SMS aldım. Geçmediğini söyledim çünkü 1MB hızla hiçbir şey yapamazdım. Hızımı yeniden yükselttiler ve yaklaşık 5 saattir internetim aralıksız kopuyor. Yarın ekip gelecek onları bekliyorum. Sadece sizinle paylaşmak istedim. Öneriniz varsa alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı