Netflix Netflix 4K planı almaya değer mi?

ATA 1881

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba, televizyonum 4K destekliyor. TV’nin yazılımı pek iyi olduğunu düşünmüyorum o yüzden Google Chromecast 4K cihazını aldım. Ayrıca PC‘yi TV ‘ye bağlı kullanıyorum yani birisinden açamazsam diğerinden illaki 4K izleyebilirim. Şu an temel pakete üyeyim ve eski model bir TV ‘den izliyorum Netflix‘i. Henüz kendi evimde değilim. Bu TV’de dahi çözünürlük, netlik oldukça yeterli geliyor gözüme, sanki 1080P gibi gözüküyor. Kendi evime geçince 4K planını almaya değer mi görsel şölen olur mu?

Son düzenleme:
Netflix güzel filmler ve diziler var fakat son gelen zamdan sonra işin tadını iyice kaçırdılar.
4K üyelik aşırı pahalı oldu.
Bence şu an illa plan yükseltmek istiyorsanız 1080p olan paket yeterlidir.

Çoluk-çocuk-torrentçi tayfa başlar şimdi ne gerek var, o kadar para verilir mi demeye. Değer arkadaşım. Eğer çok dersen 1080 olanını da kullanabilirsin. Ama netflix-disney-prime gibi streaming service ler inanılmaz zaman kazandırıyor ve aşırı konforlu. İşin gücün varsa, paranı kazanıyorsan hiç uğraşma amelelikle. Keyfine bak.

Merhaba, televizyonum 4K destekliyor. TV'nin yazılımı var pek iyi olduğunu düşünmüyorum o yüzden Google chromecast 4K cihazını aldım. Ayrıca pc‘yi TV ‘ye bağlı kullanıyorum yani birisinden açamazsam diğerinden illaki 4K izleyebilirim. Şu an temel pakete üyeyim ve eski model bir TV ‘den izliyorum netflix‘i. Henüz kendi evimde değilim. Bu TV'de dahi çözünürlük, netlik oldukça yeterli geliyor gözüme, sanki 1080p gibi gözüküyor. Kendi evime geçince 4K planını almaya değer mi görsel şölen olur mu?

Ekranın büyükse bence 4K değer ama küçük ekran için 1080p yeter.

Geri
Yukarı