Netflix Netflix alındığına değer mi?

Amazon Prime alın, Netflix gibi bir çöplüğe para vermeyin.
The Expanse
The Americans
The Office
Upload
The Boys gibi aşırı güzel diziler var kesinlikle tavsiye ederim, ayrıca Amazon Prime sadece dizi/film için değil, alışveriş ve oyun içinde avantajları var.
Tom Clancy's Jack Ryan ve Undone da ekleyelim listeye.

Netflix temel paketini almayı düşünüyorum. Papara kullandığım için 27 TL olan paket bana 13.30 TL'ye gelecek. La casa de papel 3 Eylül'de yayınlanacağı için almayı eylül'de almayı düşünüyorum.

Ama ben sadece La Casa de Papel için almak istemiyorum. Güzel film ve diziler var mı? Almaya değer mi?

Papara'da öyle bir kampanya yok maksimum 10TL indirim yapılıyor haberiniz olsun(17 TL ödeyeceksiniz).

Papara'da öyle bir kampanya yok maksimum 10TL indirim yapılıyor haberiniz olsun(17 TL ödeyeceksiniz).
Bu ay 13.49₺ iade aldım. Açıklama sayfasında da her ay 15₺'e kadar iade yapıldığını belirtmişler.

La casa de papel için alacağına göre içerikleri seni tatmin eder birkaç istisna haricinde Netflix'in kendi içeriklerini izlemeni tavsiye etmem guzel dizi ve filmler var 1 ayda ne izleyeceğini şaşırırsın.

İnteraktif Minecraft oyunu var bir onu oynuyabildim cidden eğlenceliydi. Bence alınır.

Geri
Yukarı