Netflix Türkiye'de Ücretsiz Üyeliği Geri Getirdi

Art arda gizli sekmeyi açıp kapayın, ücretsiz üyelikli ana sayfa gözükecektir. Suistimal edeceklere ve Netflix'i denemek isteyenlere hayırlı olsun.

1592568617854.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanal karttan kastığınız nedir beyler? Ben İninal ile denediğimde olmamıştı. Hangi firmanın sanal kartını açarsak olur?
Banka kartın olunca mobil uygulama üzerinden yeni bir kart oluşturabiliyorsun. CCV numarası, son kullanma tarihi, kart numarası gibi özellikleri oluyor. İnternetten alışverişte kullanılıyor genelde.
Ininal'ı bırakmanızı tavsiye ederim. Boşuna kart ücreti ve aidat veriyorsunuz.

Banka kartın olunca mobil uygulama üzerinden yeni bir kart oluşturabiliyorsun. CCV numarası, son kullanma tarihi, kart numarası gibi özellikleri oluyor. İnternetten alışverişte kullanılıyor genelde.
Ininal'ı bırakmanızı tavsiye ederim. Boşuna kart ücreti ve aidat veriyorsunuz.
Ziraat bankkart'ım var. Daha önce bu kart ile deneme sürümünü kullandığım için şuanda kullanamıyorum. İninal'i sadece Netflix açmak için almıştım ama ön ödemeli bir kart olduğu için kabul etmemişti. Güncel olarak kullandığım bir kart değil zaten.

Denedim fakat olmadı? Açar mısınız biraz?
Sanırım ben yapamadım, video gibi bir şey yapamaz mısınız?
Be de anlayamadım. Ne yaparsam yapayım "İzlemeye Başla" yazısı duruyor orada 🙄
Tam olarak nasıl yapıldığını daha detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Nasıl yapıldığına dair video çektim.

Yeni konular

Geri
Yukarı