Netflix Türkiye'de Ücretsiz Denemeyi Kaldırdı

Türkiye'de bu özellik fazlasıyla suistimal edildiği için kaldırıldığını düşünüyorum. Önceden sitesine girdiğimde ücretsiz deneyin yazıyordu, göremeyince biraz araştırdım. Tam da hesap açacaktım bana denk geldi. :(

Annotation 2020-02-05 010510.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence iyi oldu. İnternette bunu kullanarak kaçak şekilde üyelik satanlar vardı komik fiyatlara. Umarım Netflix işin peşine düşer ve o şekilde satış yapanlar yakalanır. Ayrıca eminim ki herkesin çevresinde Netflix almak isteyen 4 kişi vardır. Aylık kişi başı 11 liraya bile gelmiyor 42 TL fiyatı ile.

Iyi olmus, daha fazla normie turemesin ya. Netflix'te 2 anime izleyen animeciyim diyor triggerlaniyorum.
Nasıl erişecek insanlar bu görkemli animecilik mertebesine? Daha doğrusu nedir bu animecilik? Bir şeyci olmak kafasına bir türlü ısınamıyorum da ondan soruyorum.

İsabetli bir karar. Bizim milletimizde sürekli iyi niyeti suistimal etme çabası var. Sanal kart ile hesap açıp 5-10 liraya hesap satarak bunun ticaretini yapanlar bile vardı. Netflix umarım bununla kalmaz yasal yollara başvurur. Devamlı rezil oluyoruz bu tipler yüzünden.

Çok ilginç bir milletiz. Yine keyfi olan sigaraya günde 14 lira verirken 4 arkadaş toplanıp ayda 10,5 lira vererek yasal yollarla dizi ve film izleme platformuna pahalı diyen insanlar var. Her gün müzik dinlerken "Ya ayda 15 lira ona mı vereceğim" diye hayıflananlar var. Kültürlenmek için hayat boyu sende kalacak olan bir kitaba "O neymiş öyle 25 liraya kitap mı olur" diyenler var. Ama oturup bir yemeğe 30 lira para vermeyi normal buluyoruz. Ben de para içinde yüzmüyorum, ama sigara içen bir insanken diğer hiçbir şey bana lüks gelmiyor artık. Sigaradan büyük lüks mü var diyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı