Netler çok tutarsız

meral1005

Femtopat
Daha fazla  
Son branş denemelerini genel denemeymiş gibi ele alınca, yaptığım genel denemelerden 20 net kadar çok çıkıyor. Ciddi anlamda moralimi bozmaya başladı bu durum. Zorluk farkı var. Ama 20 net fark çıkacak kadar değil. Süre sıkıntısı olduğunu da düşünmüyorum. Çünkü branş denemelere totalde 140 dakika falan veriyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim, bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Hocam bir doktora gidip dikkat dağınıklığı için destek alabilirsiniz kendinizi üzmeyin sorunu düzeltmeye çalışın

Yapamadığın soruların konularına dönüp tekrar bakman lazım, psikoloji ile vitamin ile alakası yok. Konuya hakim olan birisi için dikkat, çevre, su kesildi vs bunlar gereksiz etkenlerdir. Konulardaki eksiğini tamamlarsan sıkıntı çözülür. Farklı noktalarla vakit kaybına gerek yok.

Yapamadığın soruların konularına dönüp tekrar bakman lazım, psikoloji ile vitamin ile alakası yok. Konuya hakim olan birisi için dikkat, çevre, su kesildi vs bunlar gereksiz etkenlerdir. Konulardaki eksiğini tamamlarsan sıkıntı çözülür. Farklı noktalarla vakit kaybına gerek yok.
İşte, gerçekten konu eksiğim yok. Yaptığım hatalar çok absürt. 21 ile 1'i çarpamadığım zamanlar bile oldu.

Geri
Yukarı