Netspeed internet fiyatlarına devasa zam gelmiş!

orası öylede aileyi zor ikna ettim bu ucuz diye şimdi ilk faturayı ödemeden bu zam geldi nasıl dicem şimdi bunu.
Yeni geçenlere bir kaç ay boyunca zam yansıtmıyorlar bildiğim arayıp sorun isterseniz.
Ayrıca bu listeyi gösterin ailenize hepsine zam gelmiş dersiniz.

Daha dün 86 TL olan 35 Mbps'lik paket 124 TL olmuş şaka mı bu?
Daha geçeli 1 ay olmadı. Bu zam nedir böyle?
Hocam bunu söylediğim için çok üzgünüm ama çokta şaşırmamak hatta sevinmek gerekli. Memlekette "insani ihtiyaç" için en dipte olan şeyler bile hayvan gibi zamlanıyor. En basiti ekmek 1.5 TL idi daha kaç yıl önceye kadar. 4 TL olduğuna hangimiz bu kadar şaşırdık ?

Aniden zam gelmesi biraz saçma olmuş . Turknet zam yapacağını 3-4 ay önce mesajla bildirmişti.
Netspeed'te 15 ay önce haziran 2022 de zam yapacağız demişti.
Bunlar kotalı dostum ben ayda en az 2TB internet harcıyorum 100TL iyi ama daha üstü soygun.
Hocam 2015 ten beri kotalı olmasına rağmen bugünün fiyatları ile yarışır 7 yıl önceki fiyatlar bunlar.

Geçmiş olsun taahütlü 135 mi 140 tl
Bu ay TurkNet aldım 140TL'den bakam zam gelirse gıbır, Millenicom veya Comnet geçerim.
mi ne olmuş 35 mbps millenicom allahtan mayıs başında taahütlü paketini almıştım aylık 100 tl den kullanıyorum öteki operatörleri bilmiyorum ha bide taahütsüz 105 tl .

Yeni konular

Geri
Yukarı