Netspeed iyi midir?

canberkyuksel

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba TurkNet kullanıcısıyım son zamdan sonra başka bir internet sağlayıcısına geçmek istiyorum. Netspeed hakkında güzel şeyler duydum. Yaptığım altyapı sorgulamasında 80 Mbps Max hız ve 103 metre santral/saha dolabı mesafe verdi port kısmında ise var yazıyor. Sizce geçmeye değer mi? Değilse hangi sağlayıcıyı önerirsiniz?

Ben şu anlık VDSL alt yapı kullanıyorum alt yapı sorguladığımda 32 Mbps diyordu bağlattığımda da aynı değeri verdi. Valorant'ta 12-16 arası ping değerim var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Netspeed kullandım zamanında gayet iyiydi, sonra adresime daireye kadar fiber geldi. Fibere geçtikten sonra hem vdsl ile arada çok bir fark göremediğimden, hem komut isteminden ping ve trace atamama sorunundan, bir de bunların üstüne fiyat zammı ile İnternet Kutusu'na geçtim. Gayet memnunum, tavsiye de ederim

Arkadaşlar merhaba TurkNet kullanıcısıyım son zamdan sonra başka bir internet sağlayıcısına geçmek istiyorum. Netspeed hakkında güzel şeyler duydum. Yaptığım altyapı sorgulamasında 80 Mbps Max hız ve 103 metre santral/saha dolabı mesafe verdi port kısmında ise var yazıyor. Sizce geçmeye değer mi? Değilse hangi sağlayıcıyı önerirsiniz?
Neye karar verdiniz?

Geri
Yukarı