Netspeed kurulum ve modem ücreti ne kadar?

s7üü

Hectopat
Daha fazla  
Netspeed fiber paketi alacağım fakat kurulum bildiğim kadarıyla ücretli fakat diğer operatörlerden geçişte bedava diye biliyorum ama benim şu anki internetim ADSL ve ben fiber geçeceğim. Direkt geçtiğim zaman bu kampanya olur mu? Yoksa sadece fiberden fibere mi?

Taşıma ya da yeni abone diye ayrımları yok bildiğim kadarıyla, bir başka tanıdığım da geçiş yaptı benim gibi ona ücretsiz verdiler her şeyi. 444 0 217'yi arayarak net bir bilgi alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama pakete baktığımda diğer operatörden gelenler için yazıyor.

Kodu atın siz. Geçeceğiz ama 1 haftada sürebilir 1 ayda.
Geçiş ücretsiz kurulum 130 TL

Netspeed fiber paketi alacağım fakat kurulum bildiğim kadarıyla ücretli fakat diğer operatörlerden geçişte bedava diye biliyorum ama benim şu anki internetim ADSL ve ben fiber geçeceğim. Direkt geçtiğim zaman bu kampanya olur mu? Yoksa sadece fiberden fibere mi?

Geçiş ücretsiz kurulum 130 TL

Ama bu yazıyor sitede. Diğer operatörlerden geçiş yapan müşterilerimize özel ücretsiz kurulum.

Arayıp bilgi aldınız mı siz? Ben de geçiş yaptım bir ücret alınmadı. VDSL müşterilerine modem vermiyorlar geçişlerde ancak fibere geçecek olanlara modem de veriyorlar ve kendi beyanlarına göre bir ücret talep etmiyorlar bundan.

Geri
Yukarı