Netspeed nasıldır?

Sgtr_53

Hectopat
Arkadaşlar internet sağlayıcısı bakıyorum. TurkNet, millenicom, Superonline vs. gezdim gezdim. Sonra Netspeed'e baktım fiyatları ve hızları uygun gibi geldi. Altyapı sorguda TurkNet 100Mbps verdi aynı şekilde Netspeed de. TurkNet 250₺ iken Netspeed 150₺ civarı yazdı. Alınır mı? Sorunlu mu eğer sorunluysa sorunsuz güvenilir bir internet sağlayıcısı önerir misiniz?

Türk Telekom'un altyapısını kullanacaksınız. Kendi altyapısında en güvenilir sağlayıcı Türk Telekom. Zamanında TurkNet kullandım, karşı komşum netspeed kullanıyor ve bir sorun olduğu zaman talep oluşturuyorsunuz Türk Telekom ekipleri geliyor. Ancak şöyle bir şey var ki Türk Telekom kendi müşterilerine ayrıcalık tanıyor ve herhangi bir port sorunu, altyapı problemi olduğu zaman sizi oyalama ihtimalleri var. Benim TurkNet'te 1.5 haftadan uzun süren sorunum Türk Telekom'a geçtiğim ilk gün düzeltilmişti. Karşı komşum hala cebelleşiyor.

Takım tutar gibi Türk Telekom'u tutmuyorum ama kendi yaşadıklarım ve gerçekler böyle. Haklı olarak öncelik tanıyor.

Eğer Superonline fiber altyapınız varsa onu öneririm.

Hocam geçeli birkaç hafta olacak gayet memnunum. Hız değerleri aynı uygun fiyatlı bir ISS.(Turknet zam yapması sonrası geçtim.)

Ben memnun değilim. Şikayet Var'da konu da açtım bakabilirsiniz. İlgilenen de yok şikayetimle.
BTK'ya şikayet etmek istiyorum, sistemde bile gözükmüyorlar. Bir sorun yaşadığınız ilgilenecek kurum yok bu firmayla.

Türk Telekom'un altyapısını kullanacaksınız. Kendi altyapısında en güvenilir sağlayıcı Türk Telekom. Zamanında TurkNet kullandım, karşı komşum Netspeed kullanıyor ve bir sorun olduğu zaman talep oluşturuyorsunuz Türk Telekom ekipleri geliyor. Ancak şöyle bir şey var ki Türk Telekom kendi müşterilerine ayrıcalık tanıyor ve herhangi bir port sorunu, altyapı problemi olduğu zaman sizi oyalama ihtimalleri var. Benim TurkNet'te 1.5 haftadan uzun süren sorunum Türk Telekom'a geçtiğim ilk gün düzeltilmişti. Karşı komşum hala cebelleşiyor.

Takım tutar gibi Türk Telekom'u tutmuyorum ama kendi yaşadıklarım ve gerçekler böyle. Haklı olarak öncelik tanıyor.

Eğer Superonline fiber altyapınız varsa onu öneririm.

Altyapı olması gerekiyor fakat ne kadar hız verdiğini bilmiyorum. Altyapı sorgusu da yok herhalde Superonline'ın. Benim için ping değerleri çok önemli çünkü çok fazla FPS tarzı oyun oynuyorum. Dediklerinize göre TurkNet mi almalıyım.

Altyapı olması gerekiyor fakat ne kadar hız verdiğini bilmiyorum. Altyapı sorgusu da yok herhalde Superonline'ın. Benim için ping değerleri çok önemli çünkü çok fazla FPS tarzı oyun oynuyorum. Dediklerinize göre TurkNet mi almalıyım.
Taahütsüz istiyorsanız TurkNet iyidir. Hem denemiş olursunuz sorun yaşarsanız Türk Telekom'a geçersiniz. Ben olsam böyle yapardım, karar sizin.

Netspeed kullanıyorum Türknet zammı sonrası geçtim CS'de 46 ping Valorant'ta 25 ping alıyorum, Akdeniz'de oturuyorum bir sorun yaşamadım. Türknet'ten ping konusunda daha iyi diyebilirim çünkü Türknet'te 55-60 ping alıyordum CS oynarken.

Geri
Yukarı