Netspeed, Truckers MP bağlantı sorunu çözüldü mü?

Not: 6 aydır Netspeed kullanıyorum, bu süreçte çok oyun oynamadığım için test edemedim. Oyundan atma gibi bir problem yaşamıyorum. MTU ayarım 1490.
Çok uzun süredir Netspeed kullanıyorum başta bende de tmp de sorun olmuştu diğer oyuncuların çoğu gözükmüyordu. Mtu değerini 1440 yapınca daha sorun yaşamadım. Sorun yaşayanlar bir denesin.
MTU ayarini nereden bulacagim?

Dosya Ekleri

• IMG_20231030_131516.jpg
    IMG_20231030_131516.jpg
    64,9 KB · Görüntüleme: 42
Ben Keenetic modem kullanıyorum, DSL bölümü altında gelişmiş PPPoE sekmesinden değiştiriyorum.
Genis Bant>İnternet>Değiştir yapinca geliyir MRU bölümü ben buldum bulamayan olursa diye yazıyorum.

Merhaba arkadaşlar. Ben de Netspeed kullanıyorum ve ETS 2'ye TruckersMP ile giriş yaptığımda hemen oyundan atıyordu bağlantı probleminden dolayı. Burada bahsedilen modem arayüzündeki 1492 ayarını 1440'a çektiğimde sorun çözülmüş oldu. Modeme henüz reset atmadım. Modemi kapatıp açtığımda sorun tekrar devam ederse yorumu güncellerim. Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. Ben de Netspeed kullanıyorum ve ETS 2'ye TruckersMP ile giriş yaptığımda hemen oyundan atıyordu bağlantı probleminden dolayı. Burada bahsedilen modem arayüzündeki 1492 ayarını 1440'a çektiğimde sorun çözülmüş oldu. Modeme henüz reset atmadım. Modemi kapatıp açtığımda sorun tekrar devam ederse yorumu güncellerim. Teşekkürler.
Sıkıntı olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı