NetSpeed Valorant ping oluyor

narko7

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Yaklaşık 2-3 gündür Valorant'ta ping sorunu yaşıyorum. Valorant haricinde hiçbir oyunda ping problemim yok. Örneğin CS:GO İstanbul sunucularında 5-10 ping, Avrupa sunucularında 30-50 arası alırken Valorant'ta aşağıda gördüğünüz değerleri alıyorum. Böyle olmadan önce İstanbul sunucularında 15-20 arası alıyordum. Modemi resetledim, DNS değiştirdim, önbelleği temizledim fakat yine aynı. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir?
(NetSpeed 100 Mbps VDSL paketini kullanıyorum ve altyapım gayet iyi durumda.)

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    18,4 KB · Görüntüleme: 369
Bende de böyle ve sürekli oyunda takılma oluyor internet kaynaklı ama warp indirip kullandığımda pingim 30'da 14'e düştü.
ahahhaha inanılmaz şuan hem hızım düştü hemde pingim tekrar 60-70 lerde müşteri hizmetleri ise birkaç tane sunucu kaldı onları bu hafta içinde düzelteceğiz dedi hız ve ping sorunu yaşıyorum şuan galiba farklı bir iss ye geceecegim

Az önce telefon üzerinden görüşme sağlayıp Anydesk ile Ping kontrolü sağlandı. Hat değerlerim sağlıklı olduğu halde TR sunucularında gecikme olduğundan müşteri temsilcisi tarafından incelemeye alınacağı belirtildi. Umarım kısa süre içerisinde çözülür.
Ben de netspeed kullanıcısıyım ilk defa böyle saçma bir şey yaşadım :D Riot games'e garezleri var galiba firmanın. Ne oyuna girebiliyorum ne ping normal ahahahha
2 saat öncesinde bende oyuna giremiyordum hocam. Şimdi 40-50 ping ile oynayabiliyorum anca.

Az önce telefon üzerinden görüşme sağlayıp Anydesk ile Ping kontrolü sağlandı. Hat değerlerim sağlıklı olduğu halde TR sunucularında gecikme olduğundan müşteri temsilcisi tarafından incelemeye alınacağı belirtildi. Umarım kısa süre içerisinde çözülür.

2 saat öncesinde bende oyuna giremiyordum hocam. Şimdi 40-50 ping ile oynayabiliyorum anca.
Kanka bırak o ping değerlerini WARP indir 20 ms de oyna :D Ben öyle yapıyorum şu anlık.

Yeni konular

Geri
Yukarı