Netspeed VDSL istenilen hızı veremiyor

SoulLord1967

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Dün akşam Netspeed internetim bağlandı ping, 4K video izleme falan her şey cok güzel. Fakat tek sorun adresimde 60 küsur Mbps gösterirken hız testlerinde Max 13Mbps hıza çıkıyor. Paketimde upload 8 fakat hız testinde 1 bile çıkmıyor. Sorun nedir? Online işlemlerden kontrol ettim, bağlantı türü ADSL olarak gözüküyor. Ben özellikle ADSL istemediğimi söylemiştim.

Ayrıca indirme hızı Max 1.7MB

Merhaba. Dün akşam Netspeed internetim bağlandı ping, 4K video izleme falan her şey cok güzel. Fakat tek sorun adresimde 60 küsur Mbps gösterirken hız testlerinde Max 13Mbps hıza çıkıyor. Paketimde upload 8 fakat hız testinde 1 bile çıkmıyor. Sorun nedir? Online işlemlerden kontrol ettim, bağlantı türü ADSL olarak gözüküyor. Ben özellikle ADSL istemediğimi söylemiştim.

Dün benim de indirme hızım bir süre için düşmüştü. Ama sonra yine eski haline geldi. Genel bir problem mi yaşandı acaba?

Destek talepleri bölümünden yeni destek kaydı oluşturun ve bunları oraya yazarsanız çözüme ulaştırırlar.

Müşteri hizmetlerini ara düzeltiyorlar. Yeni geçişte bazen CRC hataları çok yükselebiliyor. Modem değerlerinden görebilirsin. Birde modemini kapaatıp tekrar aç bazen o bile fayda edebiliyor.

Vdsl port kalmamışsa ADSL porta bağlamışlardır sizi. Eğer boşta port varsa destek kaydı açın düzeltirler.

Desteğe yazdım, dünden beri cevap bekliyorum. Düzeltilirse veya sorun ne ise yazacağım

Evet, müşteri hizmetlerini aradım. 4 dakika 47 saniyede tüm sorunumu çözdüler. Hiç bir sorun yok, herkese teşekkürler!🙏

Son düzenleme:
Desteğe yazdım, dünden beri cevap bekliyorum. Düzeltilirse veya sorun ne ise yazacağım

Evet, müşteri hizmetlerini aradım. 4 dakika 47 saniyede tüm sorunumu çözdüler. Hiç bir sorun yok, herkese teşekkürler!🙏
Gülerek kullanın.

Geri
Yukarı