Netspeed VDSL vs Fiber

Eki Görüntüle 1652696

Eki Görüntüle 1652697

Eki Görüntüle 1652698

TurkNet kullanıyordum fakat gelecek zamdan dolayı bırakma kararı aldım. Sizce bu iki paketten hangisini kullanmam daha iyi olur? Modem hat değerlerim de görseldeki gibi.
Burada incelediğim gibi altyapınız max kaç veriyor ise o kadar hız alıyorsunuz. Siz 100 mbps seçiceksiniz gerisini müşteri hizmetleri ile konuşarak size özel paket yapılacak.

Örneğin: ULTIMATE Q4

Hocam konu disi ama bir soru sormak istiyorum bu kabin neye benziyor sanirim bizim dairenin ikinci kattinda biz yaşıyoruz tam camimin altina sentral mi diye merak ediyorum~
Beyaz bir dikdörtgen kutu. Köşesinde "Tip X Erişim kabini" diye yazar.
Boyutu kabine göre değişiyor, küçük olanlarda genelde "Tip 9 veya Tip 11" erişim kabini yazar.

ve evet download/upload//ping cok iyi aliyorum ve kullandigim internet DSL ama ne tur bir DSL bilmiyorum
DSL dediğimiz şey bakır altyapı; VDSL-ADSL olarak geçiyor.
ADSL pakette 16 Mbps, VDSL pakette ise 100 Mbps'ye kadar paket sunuluyor.

75 Mbps gösteriyor.
Şunu anlatmak istiyorum. Firmanı değiştirsen bile aynı hızı alacaksın. Sen turknet i arayıp hattının sabitlemesini kaldır. 75 gösteriyor diye 50 Mbps sabitlemişlerdir. Bana da öyle demişlerdi ben sorumluluğu alıyorum siz hic bir şekilde kısıtlama yapmayın demiştim. İkinci bir neden de modeminize 40 küsür hız geliyor iç tesisatınızdan kaynaklı o hızı vermiş olabilirler.
Anlattığım iki sorunda başıma geldi o yüzden söylüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı