NetSpeed vs GIBIRNet vs TurkNet vs Comnet

stvwolf

Hectopat
Arkadaşlar altyapım 80 Mbps ve en fazla 85 TL ödeyeceğim bir paket düşünüyorum. Şu anda en uygun GIBIRNet ama güvenemedim. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
TurkNet gayet başarılı. Tavsiye ediyorum. 85 liraya bulunduğum konum dolayısıyla 50Mbps verebiliyorlar. Ping sıkıntısı henüz yaşamadım.

İstanbul'da yaşıyorsan COMNET öneririm. Başka bir yerdeysen Netspeed ya da Millenicom'a bakmanı öneririm.

Altyapınız sağlam ise TurkNet öneriyorum. Sağlamsa bir sorun yaşamıyorsunuz. Müşteri hizmetlerine bağlanma ihtiyacı duyulmuyor. NetSpeed de akşam 19-23 arası özellikle maçların olduğu saatlerde yoğunluktan dolayı packet loss ve hız düşmesi yaşanıyor. Bu sorunu halen çözemediler. Comnet'in yurt dışı ping değerlerine iyi demiyorlar. Karar size kalmış. TurkNet ve NetSpeed deneyimledim şu an gözümde TurkNet daha iyi diyorum.

Altyapınız sağlam ise TurkNet öneriyorum. Sağlamsa bir sorun yaşamıyorsunuz. Müşteri hizmetlerine bağlanma ihtiyacı duyulmuyor. NetSpeed de akşam 19-23 arası özellikle maçların olduğu saatlerde yoğunluktan dolayı packet loss ve hız düşmesi yaşanıyor. Bu sorunu halen çözemediler. Comnet'in yurt dışı ping değerlerine iyi demiyorlar. Karar size kalmış. TurkNet ve NetSpeed deneyimledim şu an gözümde TurkNet daha iyi diyorum.
Altyapım 80 mpbs, başka bakmam gereken bir şey var mı? Altyapı hakkında.
Gıbırnet kullanıyorum ve memnunum. Altyapı iyiyse tercih edebilirsiniz.
Yapabileceğim herhangi bir test var mı? Bir de müşteri hizmetleri, ping değerleri, güvenirlilik nasıl?

Yeni konular

Geri
Yukarı