Comnet vs Netspeed vs GIBIRNet

ilkerbasaran61

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle iyi Sosyaller. Benim sizlere bir sorum olacaktı. Altyapım 69 Mbps'ye kadar destekliyor. Sizce hangi ISS'ye geçmeliyim? Şu anki kullandığım ISS Vodafone Net ve aşırı berbat, 10 Mbps download ve 0.45 Mbps upload alıyorum, gerçekten bıktım artık kanser etti.

Bunun sizce si veya bizce si yok.
ISS verdiği hizmetler bölge veya alt yapıya göre farklılık göstermektedir. (Bu durumdan dolayı Taahhüt süz paketler tavsiye ediliyordu sorun olduğun da değiştire biliniz diye. )
Bunun için en iyi tavsiyeyi bölgenize en yakın komşularınıza sormak veya gözlemlemek olacaktır.

Bunun sizce si veya bizce si yok.
ISS verdiği hizmetler bölge veya alt yapıya göre farklılık göstermektedir. (Bu durumdan dolayı Taahhüt süz paketler tavsiye ediliyordu sorun olduğun da değiştire biliniz diye. )
Bunun için en iyi tavsiyeyi bölgeniz en yakın komşularınıza sormak veya gözlemlemek olacaktır.
evet hocam haklısınız

Comnet uygun fiyatlı olduğu için biraz gönlüm kaymadı değil ama bilemiyorum kararsız kaldım.

Ne gibi değerler alıyosunuz hocam benim de gönlüm şimdilik Comnet'te.

Hocam bana ilk kayıtta 55Mbps alabilirsin dediler. İlk hafta 50Mbps aliyordum, şu an 58-60Mbps aliyorum ve gayet memnunum. Ayrica TurkNet'ten gecerken sakın interneti siz iptal etmeyin yoksa aktivasyon gibi ucretler odersiniz. Ek olarak da kesinti olur, direkt kaydı başlatın zaten Comnet bildiriyor sizin internet saglayiciniza ve oradan size taşıyor. Varsayılan portta kalıyor. Sizin internetiniz ve kesintisiz geçmiş oluyorsunuz. hız ve diğer konularda problem yaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı