Netspeed vs Superonline

• Konuyu başlatan okan04
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 399

okan04

Kilopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar ayın 20'sinde Superonline 35 Mbps paketim bitiyor 218 TL veriyorum şu an, Superonline aradı ve 330 TL olacağını söyledi.

Netspeed 100 Mbps 278 TL'ye alınır mı? Netspeed güvenilir mi?

Netspeed kullanıyorum, kullandığınız yere göre değişir biraz şans işi ben şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım kurulum hızlıydı gayet, 100-25 alıyorum sıkıntı olmadan. Tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam,
Netspeed çok güzel bir servis sağlayıcısı idi.
3 hafta önce bir bakım yaptılar ve o günden beri sorunlar bitmiyor biraz araştırırsan herkesin şu an şikayet ettiğini görürsün. O yüzden en azından bu sıralar Netspeed'den uzak durmanı tavsiye ederim.
Maalesef bende aynı şeyi yaşadım. Yaklaşık 2 ay önce Netspeed'e geçtim, başta her şey çok iyiydi ama geçtimiz haftalarda gelen "bakım" mesajıyla işler değişti. O bugündür sürekli kopma, yavaşlama yaşıyoum.

Eski bir Netspeed kullanıcısı olarak 2 hafta önce yapılan sözde altyapı çalışması ve buna bağlı durumlar bir türlü çözülememesinden sonra kanser oldum. 45 dakika boyunca müşteri hizmetlerine bağlanmayı bekleyip sizi arayacaklar denildikten sonra telefon çalmayıp üstüne 0.3 mb'larla internete bağlanınca Millenicom'a geçtim.

Heyecan arayan varsa Netspeed'in Şikayetvar sayfasına bakabilir. Haftalardır şikayet akıyor. Otomatik mesaj çakıp geçiyorlar.

Eski bir Netspeed kullanıcısı olarak 2 hafta önce yapılan sözde altyapı çalışması ve buna bağlı durumlar bir türlü çözülememesinden sonra kanser oldum. 45 dakika boyunca müşteri hizmetlerine bağlanmayı bekleyip sizi arayacaklar denildikten sonra telefon çalmayıp üstüne 0.3 mb'larla internete bağlanınca Millenicom'a geçtim.

Heyecan arayan varsa Netspeed'in Şikayetvar sayfasına bakabilir. Haftalardır şikayet atıyor. Otomatik mesaj çakıp geçiyorlar.
Millenicom'dan memnun musunuz? Ben de aynı sebepten geçmeyi düşünüyorum.

Millenicom'dan memnun musunuz? Ben de aynı sebepten geçmeyi düşünüyorum.
Ona da geçerken Şikayetvar üzerinden hareket ettim. Günlerdir bir sorun olmadığını görünce geçtim. Eski Upload değerlerim yok. Standart 8 veriyorlar ama hızım desteklenen neyse ona geldi ki asıl önemli olan buydu. Şimdilik her şey normal. Sorun yaşarsak yine bir yerlere geçeriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı