Netspeed vs TurkNet

@zeki kurt WT Netspeed'in bu kampanyası gayet iyi gözüküyor. Üstelik modem hediye.

Tercih tamamen sizlere bırakıyorum. Fakat Millenicom bir bakınız.

@Lıterhf Hocam konuda bir bilgim olsa tercihimi yapacağım ama yok😀 10 yıldır Türk Telekom kullanıyoruz o yüzden diğer sağlayıcılar hakkında gram bilgim yok. Kafam da allak bullak oldu. Hepsinin bir artısı var karar veremiyorum. Sonunda 16 Mbps'den gına geldiği için burdayım.

@Lıterhf hocam konuda bir bilgim olsa tercihimi yapacağım ama yok😀 10 yıldır Türk Telekom kullanıyoruz o yüzden diğer sağlayıcılar hakkında gram bilgim yok. Kafam da allak bullak oldu. Hepsinin bir artısı var karar veremiyorum. Sonunda 16 Mbps'den gına geldiği için buradayım.

Hakklısınız.
https://bgp.he.net/AS206375 bakılırsa.
Ixp yatırımı yok. Peering TT e ait yatırım yok. IP'si az. İp bloğu az. Pop noktası az.
https://bgp.he.net/AS34296 bakılırsa.
Ixp yatırımı var. Peering yatırımı global. İp bloğu cok. Pop noktası idare eder. İp bloğu cok.
Şirket büyüklüğü olarak da iyi.
Tercihinizi siz belirleyin :)

Millenicom ve 7/24 destek mi :D adamların müşteri hizmetleri yok.

😂 Nasıl yok 2016'dan beri kullanuyorum. 1 kere cevap vermemezlik yapmadılar. 200'den fazla çalışanı mevcut.

İşte yine başa dönüyoruz :D

Dediğim gibi biri mağdur biri memnun kalır tek çözüm. Gozunu kapat icinden gelen firmayı abone ol gitsin boyle beklersen oo.

😂 Nasıl yok 2016'dan beri kullanuyorum. 1 kere cevap vermemezlik yapmadılar. 200'den fazla çalışanı mevcut.
Nasıl oluyor bundan 2-3 ay önce Millenicom kullanıyordum ve ilk ay dışında tüm aylar sorunlu geçti durmadan kesilmeler aradığımda muhattap olacağım kimse yok üstüne internetten çıkarken yüzüme kapamak gibi bir rezillik yaptılar ve çıkarmadılar çıkınca da sırf 1 gün kullandık diye 83TL fatura yansıttılar böyle rezil bir firmayı nasıl önerebilirsiniz anlamıyorum hem kime sorsam müşteri hizmetleri yok der sizde nasıl var anlamadım gitti.

İşte yine başa dönüyoruz :D
Hocam size tek önerim eğer TT de sıkıntınız yoksa ve para sorun olmayacaksa TT de kalın.

Geri
Yukarı