Netspeed'e Zam Geldi!

Fixnet yeni değil 2009 yıldır var hocam.
Datacenter işletiyorlar Sistemhost.com llc şirket.
Pingler burada birçok şirkete direkt peeringi var. Yurt dışı en iyi pinge sahip diyebilirim.
Sağolun hocam ilgilendiğiniz için
Ben ismini yeni duydum o zaman
E devlet sistem geçişli ne oluyor ne farkı var ki

Sağ olun hocam ilgilendiğiniz için.
Ben ismimi yeni duydum o zaman.
e-Devlet sistem geçişli ne oluyor ne farkı var ki.

Diğer firmalar WhatsApp gibi sistemlerle güvenlik riskli geçişer yapılıyor fakat fixnete güvenli yasal olarak hızlı 1dk içinde başvuru 1 tıkla yapıyorsun. Müşteri hizmetleri arayıp geçiş sağlıyorsun sonra e devleten onay veriyorsun.

Diğer firmalar WhatsApp gibi sistemlerle güvenlik riskli geçişer yapılıyor fakat fixnete güvenli yasal olarak hızlı 1dk içinde başvuru 1 tıkla yapıyorsun. Müşteri hizmetleri arayıp geçiş sağlıyorsun sonra e devleten onay veriyorsun.
Hocam diğer firmalar gibi evrak falan uğraşma yok mu?

Bunu bekliyordum zaten, en azından Türknet gibi aylar önce yapmadı. Şimdi bu iktidar kazanır da temmuzda ara zam yapılırsa bir daha gelecek bu zam.

Türkiye eski Türkiye değil, yakın zamanda ciddi enflasyon artışı bekliyorum.

Bunu bekliyordum zaten, en azından Türknet gibi aylar önce yapmadı. Şimdi bu iktidar kazanır da temmuzda ara zam yapılırsa bir daha gelecek bu zam.

Türkiye eski Türkiye değil, yakın zamanda ciddi enflasyon artışı bekliyorum.
Amazon zammı gibi oldu. Netspeed yine iyi dayandı. En azından Türknet gibi direkt yapıştırmadılar zammı.

Ben biraz daha Netspeed ile devam edecegim. Türkiye'deki ekonomik kosullar degismezse mecburen taahhutlu bir ISS'e gecis yapacagim. Fixnet onerenlere de ayrica teşekkür ederim, goz atacagim.

Yeni konular

Geri
Yukarı