New World hakkında ne düşünüyorsunuz?

srcn90

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Gümrük Muhafaza Memuru
31 yaşında ve zamanında yıllarını Knight Online'a vermiş biri olarak heyecanlandım. Bu "New World" oyunu da MMORPG modunda bir oyun değil mi? Tam da PUBG'den sıkılmışken beni heyecanlandırdı gerçekten. Başlamayı düşünen var mı? Hayatım online oyunlarla geçti, gerçek insanlarla mücadeleyi her zaman sevdim. Benim gibi düşünen ve zamanında KO veya Metin2 gibi oyunları oynamış olanlar için yepyeni bir online oyun. Yapımcısı Amazon. Pay to win olmazsa oynanır diyorum. Siz ne dersiniz?

31 yaşında ve zamanında yıllarını Knight Online'a vermiş biri olarak heyecanlandım. Bu "New world" oyunu da MMORPG modunda bir oyun değil mi? Tam da PUBG'den sıkılmışken beni heyecanlandırdı gerçekten. Başlamayı düşünen var mı? Hayatım Online oyunlarla geçti, gerçek insanlarla mücadeleyi her zaman sevdim. Benim gibi düşünen ve zamanında KO veya Metin2 gibi oyunları oynamış olanlar için yepyeni bir Online oyun. Yapımcısı Amazon. Pay to Win olmazsa oynanır diyorum. Siz ne dersiniz?

İzlediğim kadarıyla güzel bir oyuna benziyor ama bayağı bir yenilik gelmesi lazım şu an sıkıntı.

İzlediğim kadarıyla güzel bir oyuna benziyor ama bayağı bir yenilik gelmesi lazım şu an sıkıntı.

Şu an kapalı betada hocam, yarın çıkıyor galiba. Ben ilk zamanlarında full Twitch'te izleyip hem oyunu biraz öğrenmek hem de sorunların giderilmesini bekleyeceğim.

31 yaşında ve zamanında yıllarını Knight Online'a vermiş biri olarak heyecanlandım. Bu "New World" oyunu da MMORPG modunda bir oyun değil mi? Tam da PUBG'den sıkılmışken beni heyecanlandırdı gerçekten. Başlamayı düşünen var mı? Hayatım online oyunlarla geçti, gerçek insanlarla mücadeleyi her zaman sevdim. Benim gibi düşünen ve zamanında KO veya Metin2 gibi oyunları oynamış olanlar için yepyeni bir online oyun. Yapımcısı Amazon. Pay to win olmazsa oynanır diyorum. Siz ne dersiniz?
Sonu Rise Online gibi olmasında. :D Knight Online yerini maalesef hiç biri tutmuyor. Sanırım kanımıza işlemiş artık.

Düşmanın otomatik olarak seçilmeden bir FPS oyunu gibi crosshair olması bu tarz bir oyun için mükemmel ve cesurca bir yenilik, bu oyun efsane olacak gibi.
Sonu Rise Online gibi olmasında. :D Knight Online yerini maalesef hiç biri tutmuyor. Sanırım kanımıza işlemiş artık.

Hocam Rise KO'nun remake'i gibiydi ve yapımcısı kimdir ben bilmiyorum bile. Bunu yapan koca Amazon. :) Server ve düşük ping avantajları ve sürekli desteği vs ile eğer oyuncu severse piyasayı kasıp kavurur.

Yeni World of Warcraft geliyor mu ne? :D

WoW oynayin bence MMORPG ihtiyaci icin, daha iyisi yapilir mi ben emin degilim.

Hocam öyledir de onda atı alan Üsküdar'ı geçti sanki, gelişen gelişti. Yanlış mıyım? Bir de oyuncu sayısı azalmıştır yıldan yıla, mümkün olduğunca popüler bir oyun olmalı yeni başlanacak bir oyun.

Düşmanın otomatik olarak seçilmeden bir FPS oyunu gibi crosshair olması bu tarz bir oyun için mükemmel ve cesurca bir yenilik, bu oyun efsane olacak gibi.

Hocam Rise KO'nun remake'i gibiydi ve yapımcısı kimdir ben bilmiyorum bile. Bunu yapan koca Amazon. :) Server ve düşük ping avantajları ve sürekli desteği vs ile eğer oyuncu severse piyasayı kasıp kavurur.
Rise Online yapımcısı zamanında Hilal Koxpunu yapan bedavaya dağıtıyorum diye milleti soyan kişi. :D Adam şirketleştirmiş işi oyun yapıyor. New World oynamadım ama izlediğim kadarıyla çok eksiği olduğunu düşünüyorum. :( Knight Online cz haritasıda değişti gel yeni serverlerden birine ortam çok Şen. :D

Ben başladım, betasında şu an 30. seviyeye kadar geldim. PvP falan denedim, ilk zindanı iki sefer tamamladım. Gayet keyifli bir oyun fakat şunu kesinlikle belirtmeliyim, bu oyun bitmiş bir oyun değil, çoğu anlamda yapım aşamasında bir oyun.

Benim anlam veremediğim kesim bu oyuna gelip WoW/ESO gibi oyunlarda bulunan şeyleri isteyen kitle. Ruh hastası mıdır bunlar nedir anlamıyorum, başlıyor oyuna ''niye binek yok'' ya da ''niye sınıf yok'' gibi sorular soruyorlar. Arkadaş bir oyuna başlamadan önce oyun hakkında 10 dakika araştırma yapmak neden bu kadar zor? Ayrıca her oyunda her şey olacak diye bir şart yok yani sırf bu mantık yüzünden her oyun WoW kopyası oldu, pazarda 20 tane WoW kopyası MMO var, gidin onları oynayın yani niye değişik olan bir oyuna gelip kendi oynadığınız, 20 yıldır kopyaları yapılan bir oyunun kopyasını bekliyorsunuz? Lafım alınanadır burada ortaya konuşuyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı