Newegg Alışveriş Deneyimim

peki hocam ben bu adamlara kartın sorunlu olduğunu nasıl kanıtlıycam furm mark testine bıraktım kartı 8 dakika test yaptım sorun yok ama oyuna girince sapıtıyor kartı gönderdiğim zaman bu adamlar alıpta oyunlarda test yapmaz adım gibi eminim birkaç test programı ile test yapar derler bu sağlam bizi keklemeye çalşyo bu diye geri gelir büyük ihtimal birde hocam Samet arkadaşımız nvidia experience ayarlarından 3b vision açmışsın yazmış şuanda eve gidiyorum eve gidince tekrardan kontrol edeyim şu ayarları olmadı artık dediğiniz gibi yapıcam

çünkü akşam tomb raider den sonra sniper elite 3 kurdum onda sorun yok ama koşmaya başladığınız anda görüntü bulanıklaşıyordu sabit durunca düzeliyor

bugün Samet arkadaşımız yazınca bir araştırayım dedim bu nvidia 3b vison olayını daha önceki eski ekran kartlarında bu tip bulanıklıklar olmuş bazı kişilerde kapatınca 3b vision düzelmiş eve gidince tekrar yazarım buraya son durumu
arkadaşlar günaydın sanırım sorunumuz düzeldi nvidia ayarlarından 3d açmış abim ondan oluşmuş sorun akşam sniper elite 3 oynadım bir 30 dakika kadar koşmaya başladığın zaman bulanıklaşıyordu görüntü şuanda öyle bir şey yok goruntu normal yani shadow of the tomb raider de yukarıda resimlerini paylaştiğım ışıklanmalar oluyordu 30 dakika kadarda onu oynadım bir sorun göremedim ilgi ve alakanız için herkese teşekkür ederim özelikle Samet Keleş arkadaşımız ufacık bir tuyo vermesiyle problemimiz çözüldü umarım sorun çıkartmaz konusu burda

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba abime www.newegg.com üzerinden ASUS RTX 2070 almıştık kart dün geçti elimize bugün birkaç oyun kurdum ve sonuç bu şekilde şimdi bunu nasıl geri yolarız büyük sıkıntı bizim için

Kart OC Edition ise böyle sorunlar olabiliyor. Mesela OC yapılan her GPU Battlefield 1'de bir sıhhiyeci bizi canlandırdığında oyunun çökmesine sebep oluyor. 4 tane GPU değiştirdim iki tanesi OC Edition'dı. Sadece o ikisinde bu sorunu yaşamıştım. Ayrıca, yazılımsal bir problem de olabilir. Diğer oyunlarda benzer sorunlar olmuyorsa iadelik bir durum yok bence.

Geri
Yukarı