NFS 2015 vs NFS Payback vs NFS Heat

NFS 2015'de gündüz modu yok ama güzel gibi.
NFS Payback'de araba sayıları az ve sokak yarışı temalısından uzaklaşmış biraz.
NFS Heat ise olmuş gibi gerçekten grafik ve araba sesleri olmuş.

Önerim NFS Heat.

Bence NFS Payback çünkü oyun bende var önceden oynamıştım ve aşırı sardı.NFS Heat'i çok beğendiğimi söyleyemem.Grafik ağırlıklı bir oyun.

Maalesef Heat oynayamadım ama bana beklediğim her şeyi sunuyor. Payback ise çok fazla oynadım. Cidden güzel bir oyun. 2-3 defa bitirdim hikayesini. Hatta yeniden başlamayı düşünüyorum:D Ama maalesef araç sayısı az.

Bu Need for Speed oyunlarından hangisini ve niçin tavsiye edersiniz?

2015 oynamadım öylesine yapılmış bir oyun gibi benim gözümde.
Payback 3 kere bitirdim küçük ama güzel haritası vardı ve araç yükseltme olayı beni çok sarmıştı.
Heat 2 kere bitirdim 1'i korsan :) biri orijinal olmak üzere bu üçü arasında en zevk aldığım Payback idi, çünkü normal oyun gibi ve çok karışık değil, heat ise çok karışık halen anlamadığım yanları falan var. Bir de heat çok zor olmamış sen 350'lik bir arabaya sahipken rec280 yarışlar daha yeni açılıyor ve düşük arabalarla yarışmak pek keyif vermiyor. Seneye yeni oyun geliyor onu bekliyorum çok bir şey istemiyorum yeni oyunda, grafikler falan belli bir düzeye gelmiş fakat seneye çıkacak oyunda FPS modu ve büyük bir harita ile güzel uzun soluklu bir hikaye olsa çok efsane olur?
Hiçbirini tavsiye etmem.

Forza 4 oynamaya başlayınca benim de pek tavsiye edesim gelmiyor.

2015 oynamadım öylesine yapılmış bir oyun gibi benim gözümde.
Payback 3 kere bitirdim küçük ama güzel haritası vardı ve araç yükseltme olayı beni çok sarmıştı.
Heat 2 kere bitirdim 1'i korsan :) biri orijinal olmak üzere bu üçü arasında en zevk aldığım Payback idi, çünkü normal oyun gibi ve çok karışık değil, heat ise çok karışık halen anlamadığım yanları falan var. Bir de heat çok zor olmamış sen 350'lik bir arabaya sahipken rec280 yarışlar daha yeni açılıyor ve düşük arabalarla yarışmak pek keyif vermiyor. Seneye yeni oyun geliyor onu bekliyorum çok bir şey istemiyorum yeni oyunda, grafikler falan belli bir düzeye gelmiş fakat seneye çıkacak oyunda FPS modu ve büyük bir harita ile güzel uzun soluklu bir hikaye olsa çok efsane olur?

Hocam nedir bu Forza genel olarak bu oyunu oynayanlar NFS'yi tavsiye etmiyor. Hikaye modu var mıdır bu oyunun?

Bu Need for Speed oyunlarından hangisini ve niçin tavsiye edersiniz?
Heat tavsiye ederim. Aralarındaki en oturmuş olanı bence. Tek eksi olarak gündüz ve gecenin döngüden ziyade iki ayrı şey olması ve aracın canının sınırlı olması belki ama onlar da zorluk katmış, iyi olmuş.
Forza ile Heat farklı türden oyunlar. Biri arcade, diğeri ise simcade olarak nitelendirilebilir.

Hocam nedir bu Forza genel olarak bu oyunu oynayanlar NFS'yi tavsiye etmiyor. Hikaye modu var mıdır bu oyunun?
Bir araba yarışında en önemli şey sürüş hissiyatıdır. Bu açıdan NFS oyunları yerlerde sürününrken Forza Horizon oyunlarında araba sürmek çok daha keyiflidir. Üstelik NFS 60-70 araba ile oyun çıkarırken Forza Horizon'da 600-700 araba var.

Yeni konular

Geri
Yukarı