Nicklerinizin hikayesi

@Bulgurpilavı 'nı konuya davet ediyorum.
Davet için teşekkürler. Bulgur pilavını çok severim.😚 Özellikle meyhane pilavı. Yıllarca üye olmadan takip ettim ve üyelik açarken neden olmasın diyerek yazdım. Aklımdan troll sanıp banlamazlar umarım diye geçirmeden edemedim. Sonuç olarak burdayım. Umarım profil resmim iştahınızı arttırır. 😄

5. ya da 6. sınıf olması lazım. O zamanlar LoL daha yeni yeni çıkmış arkadaşlarımda oyna falan diyor bana ama bende hesap yok. Arkadaşım bir hesap verdi hesabın ismi de Advocade idi. Bende o nicki Advocatus olarak çevirip kullanmaya devam ettim o yaşımdan beri.

Yüzüklerin Efendisi serisini izlemiştim, etkilenmiştim elfler ilgimi çekmişti, haklarında daha çok bilgi sahibi olmak istedim ve Google'a elfler yazdığımda, elfçe çeviri tarzında bir şey çıktı. Merak ettim girdim siteye, adımı yazdım ve adımın elfçesi çıktı çıkan isim benim hoşuma gitti, nick olarak kullanayım dedim ve o günden beridir "hardbottle" nickini kullanıyorum.

Normalde nickim Mea Software'dü fakat ben kısaltma olarak Measoft kullanıyorum. "Mea" adımla bağdaştırdığım bir kelime "Software'de" yazılımın İngilizcesi zaten ve aklıma gelen bir isim. "Atomic" ismi bir şarkıda geçiyor hem de biraz ilgiliyim atom konularına :). İsteyenlere şarkı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir rapçi vardı Vio diye, ünlü olmadan önce dinliyorduk arkadaşlarla, o zamanlarda canlı yayında söylediği bir şarkısı vardı (son zamanlarda yeni albümü için çıkarıldı), kendine "V Senseii" diyordu. Öldükten sonra, anısı için steam adımı V Senseii yapmıştım. Kısaldı, değişti, bu hale geldi.

Kurtlar Vadisi 1-95 arası oynamış bir karakter, Kılıç. Soğukkanlı olması ve konuşma tarzı, sesi bu nicke sürükledi beni.
1598098294175.png

Geri
Yukarı