Nicklerinizin hikayesi

Eskiden nickim HeadShot'dı çok Combat Arms oynuyordum ondandır. İlk nickimi 6 yaşımda almıştım KaplanKanca idi. Metin2'de, eve ilk bilgisayar geldiği zaman 2006 yılında, PeterPan izlemişim tabi. Dedim anne baba adım ne olsun. Sonra aklıma KaptanKanca geldi. Ben de yanlış yazdım veya alınmış idi. 12 sene önceki olayı tam hatırlamıyorum son hali KaplanKanca oldu. En tatlı nickim.
Bu nicki nereden buldum bilmiyorum.

PhRion Asıl oynlardaki nickim budur. Hikayesi şuki ben küçükken beyblade çok izlerdim. Hatta büyüdükten sonra kardeşim Beyblade 'in yeni sezonlarını izliyordu. Benimde küçüklükten gelen bir aşk olduğu için o izlerken gözüm takılır bende izlerdim. Orada bir Beyblade vardı. İsmini Orion takım yıldızından alıyordu. Tam adıda Phantom Orion'du. Bunları harmanlayıp böyle bir nick çıkardım. Merak edenler izlesin Beyblade metal fury 25. bölüm son sahnesinde ;)
201712019-Orion.jpg

Sol üstteki Betelgeuse isimli yıldız eski nick ım di. Hatta bazı oyunlarda kız karakter kullandığımda yine Betelgeuse yapıyorum. Betelgeuse önümüzdeki yıllarda süper nova olup patlayacak ve gökyüzünde ayın yarısı büyüklüğünde bir ışık olarak gözükecek. 10 gün boyunca. Ve orion takım yıldızı ortadan kalkacak. Bu yüzden Hayranı olduğum bir takım yıldızı ve nickını değerlendirme gereksinimi duydum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı