Nicklerinizin hikayesi

Voltigeur: Fransızca'da avcı anlamına geliyor. Half Life ilk çıktığında farklı olması adına kullanmaya başladım. O zamandan beri de kullanırım. Bu arada oyunlarda her türlü silahı severim ama favorim suikast silahlarıdır. [emoji846]

Son düzenleyen: Moderatör:
Savunma Bakanı anlamına geliyor. Daha çok söylenişindeki serilikten ötürü tercih ettim. Bir de yazılışındaki kolaylık.

Screenshot_2018-06-22-02-37-17~01.png

Ben bir gün çeviri yaparken dikkatsizlik ve yorgunlukla şu an kullandığım adın anlamını "ağrı kesici" yerine "ızdırap dindirici" şeklinde çevirdim. Sonra kontrol ederken kulağa hoş geldi bir anda:) Uzun yılladır çoğu yerde kullanırım:)
Not: Çeviridekini düzelttim tabi:)

Xenefon (gerçek hali ile Xenophon) bilirsiniz ünlü filozof. Üniversiteye giderken chat programlarında da bu nicki kullanıyordum, aradan 20 yıl geçti hala aynı nicki kullanıyorum..

"Riptide". 4 sene önce YouTube işine karışmıştık arkadaşla. İşte her şeyi ayarlıyoruz kime ne görev düşecek vs. Arkadaşıma intro görevini vermiştim. Bulduğu introda bu şarkı çok hoşuma gitmişti. Remixli :p. Sonra baktım adı ne diye. İşte adı buydu ismi de hoşuma gitmişti. Dedim ben bu ismi kullanayım. Anlamına da baktım büyük gelgit, karışık durum... Anlamına geliyormuş. Böyle bir anısı var. Hala kullanıyorum.

Hikayesini bende bilmiyorum sadece bir nick lazımdı ve düşündüm aklıma Sokulgan Atçık geldi nasıl geldiyse böylelikle her yerde klasik nickim bu oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı