NieR: Automata içeren Steam sepeti alınır mı?

Güzel paket. Hogwarts Legacy Standart Sürüm ile diğer sürüm arasındakı farkı bilmiyorum ama.
Hogwarts Legacy Dijital Lüks Sürüm İçeriği:
-Testral Bineği
-Karanlık Sanatlar Savaş Arenası
-Karanlık Sanatlar Kozmetik Seti
-Karanlık Sanatlar Garnizon Şapkası

Kıyafet, şapka veya binek değil de savaş arenası dikkatimi çekti benim. Galiba bu sürüme özel ayrı bir oyun moduymuş. Henüz paketi satın almadım. Satın almadan önce iyice bakarım. Eğer sadece kozmetikten ibaretse salarım. Ultimate Edition'lara ekstra para verip sonra 1-2 saat içinde o kozmetikleri kullanmama olayını Ubisoft sağ olsun sürekli yaşattı bana.

Arkadaşlar Hogwarts Legacy Lüks Sürümü çıkartıp Standart versiyonunu koyuyorum. İnternetten baktığım da bir kaç kozmetik(Oyunda daha iyileri bulunuyormuş sonradan) ve oyunda zaten 2 tane bulunan savaş arenasına 3. bir tane eklemekten başka bir şey yapmıyormuş. Ki eklediği savaş arenası da yaklaşık 5 dakika sürüyormuş.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1842529

Bunlar dışında direkt Elden Ring çektim. Bunlar da alınır mı?
Fallout New Vegas Epic Bedava verdi fiyatı fena değil

Stalker bundle 85 TL iyi fiyat mı bilemedim 3 oyun da eski vuruş hissi pek iyi değil ama mod kurularak oyunu iyileştirebilirsin oyun olarak fena oyun değildir zamanına göre

Atomic Heart geçen ay bitirmiştim güzel oyundu özellikle müzikleri çok güzeldi hala dinliyorum arada. Game Pass'te olduğu için bu kadar fiyat vermezdim ben oyna bitir sil daha iyi.

Callsito Protocol bence güzel oyundu ben sevmiştim ama korku hayatta kalma aksiyon oyunlarını çok sevdiğim için sevmiş olabilirim oyuna aksiyonuna alışınca güzel gitmişti tavsiye ederim steam incelememde de tavsiye etmiştim zaten. fiyatı uygun.

Fnaf serisini hiç sevmem ama seveni için iyi fiyat heralde

Control ve Alan Wake paketi uygun fiyat ama 3 oyunu da bedava vermişti Epic bedava vermişti sadece control dlc'leri bedava verilmedi. Alınır fiyat güzel oyunlar zaten güzel

Nier Automata 66 tl ner alınır çok güzel oyundu Game Pass'ten btirmeme rağmen Steam'den yine almıştım.
Half Life 1+ DLC'lerini bitirmiş biriyim hocam ben. Yani eski olması değil kötü olması benim için problem olur. Öte yandan Stalker 2'yi ön sipariş verme niyetim olmasa o kadar eski oyunlara 85TL verme niyetinde bulunmazdım. Daha 12 gün var. O zamana kadar durumu değerlendiririm.
Her eski iyi oyun Half Life gibi iyi yaşlanmıyor bazı oyunları hiç açamazsınız bile Valve güncelleme getirdiği için günümüz Pc'lerinde rahat çalışabiliyor. Oyun zaten zamanının ötesinde bir oyun olduğu için grafik takıntısı olmayan biri çok rahat oynar oyunu.

Fallout New Vegas Epic Bedava verdi fiyatı fena değil

Stalker bundle 85 TL iyi fiyat mı bilemedim 3 oyun da eski vuruş hissi pek iyi değil ama mod kurularak oyunu iyileştirebilirsin oyun olarak fena oyun değildir zamanına göre

Atomic Heart geçen ay bitirmiştim güzel oyundu özellikle müzikleri çok güzeldi hala dinliyorum arada. Game Pass'te olduğu için bu kadar fiyat vermezdim ben oyna bitir sil daha iyi.

Callsito Protocol bence güzel oyundu ben sevmiştim ama korku hayatta kalma aksiyon oyunlarını çok sevdiğim için sevmiş olabilirim oyuna aksiyonuna alışınca güzel gitmişti tavsiye ederim steam incelememde de tavsiye etmiştim zaten. fiyatı uygun.

Fnaf serisini hiç sevmem ama seveni için iyi fiyat heralde

Control ve Alan Wake paketi uygun fiyat ama 3 oyunu da bedava vermişti Epic bedava vermişti sadece control dlc'leri bedava verilmedi. Alınır fiyat güzel oyunlar zaten güzel

Nier Automata 66 tl ner alınır çok güzel oyundu Game Pass'ten btirmeme rağmen Steam'den yine almıştım.

Her eski iyi oyun Half Life gibi iyi yaşlanmıyor bazı oyunları hiç açamazsınız bile Valve güncelleme getirdiği için günümüz Pc'lerinde rahat çalışabiliyor. Oyun zaten zamanının ötesinde bir oyun olduğu için grafik takıntısı olmayan biri çok rahat oynar oyunu.
Liste güncellendi hocam 3. sayfanın ve 4. sayfanın ilk mesajına bakın.

Liste güncellendi hocam 3. sayfanın ve 4. sayfanın ilk mesajına bakın.
Hogwarts Legacy'i henüz oynamadım o yüzden yorumum yok ona.

Atomic heart sepetten çıkması iyi olmuş ama Callisto Protocol'u alın derim, aceleniz yoksa başka bir indirim dönemi alırsınız. Geri kalan oyunlar için yorumum aynı zaten.

Hogwarts Legacy'i henüz oynamadım o yüzden yorumum yok ona.

Atomic heart sepetten çıkması iyi olmuş ama Callisto Protocol'u alın derim, aceleniz yoksa başka bir indirim dönemi alırsınız. Geri kalan oyunlar için yorumum aynı zaten.
Hogwarts Legacy'nin lüks sürümü yerine standart sürümü alma kararım ile ekstra 100TL geldi. 400TL'lik açık var. Ya 1 hafta bekleyip harçlığımla Ratchet and Clank alacağım ya da Callisto Protocol. Ona henüz karar vermedim.

Fallout new vegas iyi oyun ama epic games beleşe vermişti bir ara aynı paketi bence alma atomic heart a da o kadar para verilmez Gamepass ten oynamak mantikli stalkerlar da eski oyunlar hala oynanabilecek düzeyde diye biliyorum Hades yoksa alabilirsin ödülde almış bir rogue like

Kuzenimle de konuştuktan sonra liste şu hâli aldı. 300TL'lik bir para artışı oluyor. Onu da kasanda tut dedi. O paraya da Ratchet and Clank veya Stalker 2 ön sipariş verebilirim. Sizin düşünceniz nedir?

Eki Görüntüle 1842584

@Osman Nuri23 hocam sizin yukarıdaki liste hakkında düşünceniz nedir? Bu liste hariç dün Elden Ring'i de çektim.
Bu liste daha iyi olmuş hocam. Bu aralar RPG'ye odaklandınız sanırım.

Atomic Heart Game Pass'de var fakat daha yeni DLC fragmanı yayınlandı. DLC çıkınca Game Pass'ten oynasam bile DLC için Premium Edition parası ödemem olası. Stalker ve Fallout ise en kararsız kaldıklarım. Stalker'ı şu ana kadar kimse önermedi ama 2. oyunu ön sipariş vermeyi düşünüyorken eski oyunları oynamamak sıkıntı olur mu emin değilim. Fallout ise türü sevmesem de çok övüldüğü için denemeyi düşünüyorum.
Stalker kesinlikle öneririm biraz eski olsa da çok keyifli oyundur yeni bitirdim ve hiçbir bug sorun yaşamadım

Hocam Last of Us da alabilirsiniz e tailden 500TL'ye geliyor. Onun dışında atomic hearts çıkması iyi olmuş NieR:Automata™ güzel oyun Hogwarts Legacy hakkında fikrim yok. Five Nights at Freddy's türü sevmediğim için yorum yapamam. Eski oyunları sevdiğinize göre Fallout New Vegas iyi bir tercih olmuş. Stalker oyununuda bilmediğim için yine yorum yapamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı