NieR: Automata içeren Steam sepeti alınır mı?

Atomic Heart Game Pass'de var fakat daha yeni DLC fragmanı yayınlandı. DLC çıkınca Game Pass'ten oynasam bile DLC için premium Edition parası ödemem olası. Stalker ve Fallout ise en kararsız kaldıklarım. Stalker'ı şu ana kadar kimse önermedi ama 2. oyunu ön sipariş vermeyi düşünüyorken eski oyunları oynamamak sıkıntı olur mu emin değilim. Fallout ise türü sevmesem de çok övüldüğü için denemeyi düşünüyorum.

Türü sevmiyorsan Fallout seni içine çekmez hocam sıkılırsın.

Hocam bence Atomic Heart yerine komple bütün yakuza serisini alın daha çok eğlenirsiniz.
Yakuza serisi zamlaninca tüm çekiciliğini kaybetti hocam.
Hocam Last of Us da alabilirsiniz e tailden 500TL'ye geliyor. Onun dışında atomic hearts çıkması iyi olmuş NieR:Automata™ güzel oyun Hogwarts Legacy hakkında fikrim yok. Five Nights at Freddy's türü sevmediğim için yorum yapamam. Eski oyunları sevdiğinize göre Fallout New Vegas iyi bir tercih olmuş. Stalker oyununuda bilmediğim için yine yorum yapamam.
Last of Us var zaten hocam. Onun dışında fikirler için teşekkür ederim.

Türü sevmiyorsan Fallout seni içine çekmez hocam sıkılırsın.
FPS türüne karşı nötr, rol yapma türünü seviyorum hocam.

Half life Valve sayesinde günümüzde hala oynanabilir ama Stalker'ı oynarken sorun yaşama ihtimalin var eski bir oyun bir sorun yaşarsan çözmende çok zor olacaktır o durumdan söyledim.
Eski oyunlar sandığınız kadar sorunlu olmuyor. Mesela Red Faction'u sadece 4:3 ölçekte oynuyorum onun dışında hiç bir sorun yok. Öte yandan Unreal Tournament 2004, Unreal Tournament 3, Re-Volt gibi oyunları da sorunsuz oynuyorum.
Çok çok icap ederse bazı oyunlara Nvidia Control Panel'den 60 FPS kilidi koyuyorum çünkü oyunlar çok yüksek FPS'lere göre yapılmamış.

Eski oyunlar sandığınız kadar sorunlu olmuyor. Mesela Red Faction'u sadece 4:3 ölçekte oynuyorum onun dışında hiç bir sorun yok. Öte yandan Unreal Tournament 2004, Unreal Tournament 3, Re-Volt gibi oyunları da sorunsuz oynuyorum.
Çok çok icap ederse bazı oyunlara Nvidia Control Panel'den 60 FPS kilidi koyuyorum çünkü oyunlar çok yüksek FPS'lere göre yapılmamış.
Her oyunu kastetmemiştim zaten eski olupta yıllar sonra tekrar güncelleme alıp oyun kıran hataların düzeldiği bir sürü oyun var fakat stalkerlara yıllar sonra hiç bir hata düzeltme güncellemesi geldi mi bilmiyorum o yönden baktım.

Her oyunu kastetmemiştim zaten eski olupta yıllar sonra tekrar güncelleme alıp oyun kıran hataların düzeldiği bir sürü oyun var fakat stalkerlara yıllar sonra hiç bir hata düzeltme güncellemesi geldi mi bilmiyorum o yönden baktım.
Red Faction da mesela yıllardır güncelleme almadı. Unreal Tournament zaten Steam'dan kaldırıldı.
Yine de eski oyunlarda risk var ama Stalker'da falan sorun olacağını sanmam.

Fallout serisini epic games bir ara ücretsiz vermişti. Almadan önce epic games hesabını kontrol et derim

Yeni konular

Geri
Yukarı