Nike Blazer iyi mi?

EmirGunduz

Hectopat
Merhaba, dün akşam Nike mağazasından Blazer Mid 77 Jumbo aldım. Sizce iade etmeli miyim? Kalıbı dar ve evdeki insanlar süngerinin dışarıda olmasından şikayetçi :D.

Hocam açıkçası beni pek rahatsız etmedi ama kalıbının dar olması biraz sıkıntı gibi duruyor.
Ben o tür ayakkabıları hep 1 numara büyük alıyorum. Kaç giyiyorsun ve kaç numara aldın?

Zevk işi hocam o kadar paraya başka bir ayakkabıda alınabilirdi ama siz onu tercih ettiniz.Kalitesi vs. iyidir, kalıbı da giydikçe açılır klişe gelebilir ama gerçekten öyle

Zevk işi hocam o kadar paraya başka bir ayakkabıda alınabilirdi ama siz onu tercih ettiniz.Kalitesi vs. iyidir, kalıbı da giydikçe açılır klişe gelebilir ama gerçekten öyle
Hocam hiç bir fikrim yok ama "sikayetvar" sitesinde falan dikişlerinin 1-2 hafta içinde patladığını söylemişlerdi. Bana o site çok saçma gelirdi hep ama bi' korkutmadı değil.

Hocam hiç bir fikrim yok ama "sikayetvar" sitesinde falan dikişlerinin 1-2 hafta içinde patladığını söylemişlerdi. Bana o site çok saçma gelirdi hep ama bi' korkutmadı değil.
Boş iş onlar hocam. Şikayetvar'a bakarsak Ronaldo'nun giydiği kramponlar çakma çıkar :ROFL:

Yeni konular

Geri
Yukarı