Nintendo mu? Xbox mu?

Serif353535

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba bir konsol almayı düşünüyorum ama Nintendo Switch OLED mi alsam Xbox Series S mi alsam karar veremedim. Nintendo'nun her yerde kullanılabilme rahatlığı hoşuma gidiyor çok cazip geliyor (yolculluklarda kampüste vs.) Ama oyunları pahalı. Xbox oyunları da PC'ye direkt geliyor. Karar veremedim.

Merhaba bir konsol almayı düşünüyorum ama Nintendo Switch OLED mi alsam Xbox Series S mi alsam karar veremedim. Nintendo'nun her yerde kullanılabilme rahatlığı hoşuma gidiyor çok cazip geliyor (yolculluklarda kampüste vs.) Ama oyunları pahalı. Xbox oyunları da PC'ye direkt geliyor. Karar veremedim.
Nintendo'da oyun mu var? O oyunların hiç biri Xbox'daki oyunlar kadar eğlenceli değil.
Sırf Zelda oynamak için o "konsol"a o kadar para verilmez.

İkisi arasında, tabiikide Xbox. Mezar taşında 'Mario' yazsa donuna kadar alır o şirket.

Hem Nintendo için hem de Xbox için kardeşlik yöntemi mevcut. Eğer sırf oyunları pahalı diye almıyorsanız Nintendo konsolunu bence kardeşliğe yönelerek bunu halledebilirsiniz. Ama şahsi tercihim Xbox olur.

Ben olsam, eğer PC'niz iyiyse Nintendo alırdım. Yattığın yerden oyun oynama keyfi, Zelda gibi konsola özel oyunlar vs. gibi ayrıcalıkları var. Ama en büyük eksisi oyun fiyatları. Oyun fiyatlarını iyi inceleyin hocam konsolu alıp oyun alamayabilirsiniz.

Geri
Yukarı