Nintendo mu? Xbox mu?

Haklısınız. Benim şahsi tercihim Steam Deck'ya da PS Vita olurdu.
Vita çok daha eğlenceli duruyor.

Steam Deck cok pahalı hocam hem 4070'li PC'si olan birinin ihtiyacı yok benim tavsiyem yolda oynayacagım diyorsanız PS Vita taşıyıp başka yerlerde oynayacagım diyorsanız Xbox Series S

Steam Deck cok pahalı hocam hem 4070'li PC'si olan birinin ihtiyacı yok benim tavsiyem yolda oynayacagım diyorsanız PS Vita taşıyıp başka yerlerde oynayacagım diyorsanız Xbox Series S
Bence o bilgisayarla devam edilsin. 4070'li PC'nin yerini hiç bir konsol tutamaz.
Eve kadar sabretsin ne diyeyim daha :D

İyi PC varsa Switch mükemmel sadece Zelda var diyen ne yaşıyor mario oyunları çok zevkli o kadar PS Xbox özel oyunu oynadım şu marioda özellikle Odyssey de yaşadığım zevk çok fazlaydı mario kart parti oyunları splatoon olsun Switch'imi satmıştım ama şu an güzel PC var canım Switch OLED çekti.

İyi PC varsa Switch mükemmel sadece Zelda var diyen ne yaşıyor mario oyunları çok zevkli o kadar PS Xbox özel oyunu oynadım şu marioda özellikle Odyssey de yaşadığım zevk çok fazlaydı mario kart parti oyunları splatoon olsun Switch'imi satmıştım ama şu an güzel PC var canım Switch OLED çekti.

Hocam bir oyuna 2K verebileceksiniz Nintendo'nuza dönün. :)

Bence o bilgisayarla devam edilsin. 4070'li PC'nin yerini hiç bir konsol tutamaz.
Eve kadar sabretsin ne diyeyim daha :D
Eğer konsol bağımlısı ise birşey diyemem. 😆 Bende ortalama bir sistem var fakat konsolda oyun oynamak daha çok zevk veriyor.

Anladık Mario eğlenceli, ama "eğlenceliydi". Klişe olmanın anlamı yok, sırf Mario oyununa o para veriliyorsa Nintendo topluluğunu sorgularım o zaman.

Adam 👏 akıllı 👏 oyun 👏 yok.

Hocam bir oyuna 2K verebileceksiniz Nintendo'nuza dönün. :)
Çok oyun oynamadım mario kart odssey ve zelda oynadım zeldayı pek sevmedim mama parti oyunları ve mario için oled alasım var özellikle splatton 3 edition switche aşık oldum

Anladık mario eğlenceli, ama "eğlenceliydi". Klişe olmanın anlamı yok, sırf mario oyununa o para veriliyorsa Nintendo topluluğunu sorgularım o zaman.

Adam 👏 akıllı 👏 oyun 👏 yok.

Ben PC oyuncusuyum nintendocu değilim ama oyun yok demek boş Doom dahi var he ben PC'de ultrada oynarım Doom'u ama Switch'de var mı var özel oyunları bir kere denesen seversinde ön yargın var.

Çok oyun oynamadım mario kart Odyssey ve Zelda oynadım Zelda'yı pek sevmedim mama parti oyunları ve mario için OLED alasım var özellikle splatton 3 Edition Switch'e aşık oldum.

Ben PC oyuncusuyum nintendocu değilim ama oyun yok demek boş Doom dahi var he ben PC'de ultrada oynarım Doom'u ama Switch'de var mı var özel oyunları bir kere denesen seversinde ön yargın var.

Hocam FIFA'nın grafikleri Xbox 360'daki FIFA 19 gibi Switch'de yapmayın.

Geri
Yukarı