Niye küçük çocuklar Enes Batur'u seviyor?

Hocam zeka seviyeleri aynı olduğu için bence. Küçücük çocuk Barış Özcan mı izlesin, Enis Kirazoğlu mu? Bence bu normal :) Hatta kız çocukları da Enes'in kız versiyonları olan birkaç hesap var onlara bayılıyorlar. Amina mıydı neydi mesela kardeşimden biliyorum:)

Hocam zeka seviyeleri aynı olduğu için bence. Küçücük çocuk Barış Özcan mı izlesin, Enis Kirazoğlu mu? Bence bu normal :) hatta kız çocukları da Enes'in kız versiyonları olan birkaç hesap var onlara bayılıyorlar. Amina mıydı neydi mesela kardeşimden biliyorum:)

Hocam kusura bakmayın ama terbiyesizlik yapıyorsunuz, ufacık çocukla Enes batur gibilerin zeka seviyesi karşılaştırılamaz, çocuklara hakaret ediyorsunuz şu an.
Ayrıca Barış Özcan izlesinler hiçbir şey anlamasalar bile adamın diksiyonu IQ seviyelerini arttırır.

Hocam kusura bakmayın ama terbiyesizlik yapıyorsunuz, ufacık çocukla Enes batur gibilerin zeka seviyesi karşılaştırılamaz, çocuklara hakaret ediyorsunuz şu an.
Ayrıca Barış Özcan izlesinler hiçbir şey anlamasalar bile adamın diksiyonu IQ seviyelerini arttırır.
Hocam ilk cümleyi okuyunca ciddi sandım 😂😂 Allah seni iyi etsin. Aynen öyle , katılıyorum ancak öyle bir çocuk var mı ki?:)

Arkadaşlar hadi güzel topluca Enes Batur'u gömüyoruz ama adamın işleri tıkırında. Fırsat vardı, kullandı. Çok "Kitlem kaliteli olsun." derdinde değilse ki değil, umurunda olmaz. Parasına bakar. :)

Enes yazdığını görse çok üzülürdü, sağ gözünü dolarla sol gözünü euroyla silerdi. (🤣)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı