Çözüldü No AMD Graphics Driver is installed hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mipek_08

Hectopat
Daha fazla  
AMD Radeon R7 m260 ekran kartı kullanıyorum. Güncellemeleri çıkar çıkmaz yüklüyorum. Bilgisayar açılıp kapandıktan sonra No AMD graphics driver hatası alıyorum. O an güncel olan en son sürümü tekrar yüklediğimde hata ortadan kalkıyor ama PC kapanınca tekrar aynı hatayı veriyor.

AMD.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorun en son 17.1.2 sürüm sürücü kurulmasına rağmen sistemdeki Driver Booster 4 veya benzeri bir programın bu güncel sürücüyü silip 2015 sürüm sürücü kurmasından kaynaklanıyormuş.

Crimson da 2015 sürüm sürücü ile uyumsuz olduğundan sorun çıkartıyordu.

• C:\AMD klasöründeki 13 GB boyutundaki gereksiz eski sürümler silindi.
  • Aygıt Yöneticisi altından var olan sürücü kaldırıldı.
  • 17.1.2 kuruldu.
  • Windows otomatik sürücü güncelleme özelliği kapatıldı:

upload_2017-2-4_22-18-19.png

• Sistem sorunuz çalışıyor.
İyi akşamlar Recep bey. BIOS güncellemesini indirip kurmayı denedim ve sizinde dediğiniz gibi sürüm güncel olduğundan dolayı hata verdi sürüm güncel diye bende bu nedenden dolayı güncelleme işlemini gerçekleştiremedim.

Bu arada sorunum devam ediyor. En son çıkan crimson relive Edition 17.1.1 optional versiyonuna güncelledim ve sorunsuz çalışmaya başladı bilgisayar. Kapanıp açılınca aynı sorun tekrar baş gösterdi.. İlginiz için çok teşekkür ederim. İyi akşamlar.

İyi günler Recep Bey. Sorun devam ederse Teamviewer ile bağlanıp bakabiliriz demiştiniz bunu gerçekleştirme ihtimaliniz var mı ? Olaya bir de sizin gibi bir uzman tarafından bakılması faydalı olur. Aksi takdirde haftalarca teknik serviste kalması gerekiyor cihazın. İlginiz için teşekkür ederim. İyi günler.

Teşekkür ederim Recep bey. ID ve şifreyi eğer müsaitseniz şimdi verebilirim veya sizin belirteceğiniz tarih ve zamanda da olur.

Sorun en son 17.1.2 sürüm sürücü kurulmasına rağmen sistemdeki Driver Booster 4 veya benzeri bir programın bu güncel sürücüyü silip 2015 sürüm sürücü kurmasından kaynaklanıyormuş.

Crimson da 2015 sürüm sürücü ile uyumsuz olduğundan sorun çıkartıyordu.

• C:\AMD klasöründeki 13 GB boyutundaki gereksiz eski sürümler silindi.
  • Aygıt Yöneticisi altından var olan sürücü kaldırıldı.
  • 17.1.2 kuruldu.
  • Windows otomatik sürücü güncelleme özelliği kapatıldı:

upload_2017-2-4_22-18-19.png

• Sistem sorunuz çalışıyor.

Çözüm
Gösterdiğiniz ilgi, alaka ve sorunun çözümü için çok teşekkür ederim. İyi günler dilerim.

Recep bey şuan çok çok özür dileyerek mesaj atıyorum şimdi tekrar hata verdi daha önce bu kadar erken hata vermemişti. Tekrar kusura bakmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı