Noctua Soğutmalı ASUS RTX 3070 Ekran Kartı Tanıtıldı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
ASUS-Noctua-RTX-3070-Ekran-Karti.png

Noctua tarafından geliştirilen ve devasa bir soğutma tasarımı kullanılan yeni RTX 3070 ekran kartı, minimum gürültü seviyesinde maksimum performans vadediyor. Bir süredir dolaşan söylentilerin ardından ASUS ve Noctua ortaklığı doğrulandı. İki şirket, Noctua’nın ünlü kahverengi temasına sahip ve yüksek performanslı Noctua NF-A12x25 120mm fan barındıran GeForce RTX 3070 Noctua ekran kartını piyasaya sundu. ASUS, kartın […]

Devamı: Noctua Soğutmalı ASUS RTX 3070 Ekran Kartı Tanıtıldı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Çirkin ve uğraşılmamış gibi görünüyor. Fanları kendim alıp taksam benzer bir görüntü olurdu herhalde.

Ama performansı iyiymiş.

Üstüne daha çok çalışılabilirmiş. Major Hardware sadece resimlerden yola çıkarak %95 benzerlikte bir replikasını yaptı bile. Adamlar bildiğin dümdüz iki fanı vidalamış, onun yerine normal tasarımlardaki gibi fanları ve motorları soğutucunun kendisine entegre etmeleri lazımdı bence. (ettilerse tamam ama etmemiş gibi duruyorlar)
Çirkin ve uğraşılmamış gibi görünüyor. Fanları kendim alıp taksam benzer bir görüntü olurdu herhalde.

Ama performansı iyiymiş.
O kadar uğraşılmamış ki X25'te bulunan kauçuk kısımlar bile duruyor. Birebir adam bildiğin tıkıştırıp salmış. Dediğim kanalın videosuna bakın, birebir aynı :D.

Ben bu kartın görünüşüne bitiyorum. Bana olağanüstü güzel geliyor. Soğutmasından da şüphe etmeye gerek bile yok.

kartın detaylı incelemesi burada. bence kalın olması dışında olumsuz bir durum görünmüyor. 4 slot çok fazla 😀

Pöfür pöfür Mining yapılır bunla. Daya OC'u. Miss...

Yeni konular

Geri
Yukarı