Note 5 32 GB alınır mı?

Sıfırı 2300 olan Realme 6i önerecektim 2.elde fiyat 600-700 lira düşer herhalde dedim ancak herkes sıfır fiyatına satıyormuş. Eğer bulabilirsen almanı tavsiye ederim Note 8'den daha iyi bir cihaz kendisi.
Bence Galaxy Note 5’de gayet iyi bir cihaz, Redmi almaktan iyidir.

Bence Galaxy Note 5’de gayet iyi bir cihaz, Redmi almaktan iyidir.
Kasa kalitesi olarak daha kaliteli olur tabii ki ama hem çok eski, hem işlemcisi daha güçsüz hem de bataryasının kapasitesi daha az. Ben de Redmi alması taraftarı değilim ancak en mantıklı seçim Redmi sanırım. Realme 6i bulursa daha iyi olur tabii ama o da zor.

Bence Redmi alma zaten bütçeni aşıyor onun yerine düz J7 alabilirsin babamda var çok az ısınıp çok uzun süre oyun oynatıyor ama grafikler düşükten yukarı çekersen kasar PUBG Mobile'de zaten çekemiyorsun.

Bence Redmi alma zaten bütçeni aşıyor onun yerine düz J7 alabilirsin babamda var çok az ısınıp çok uzun süre oyun oynatıyor ama grafikler düşükten yukarı çekersen kasar PUBG Mobile'de zaten çekemiyorsun.

J7 Prime alabilirim hocam 650 TL gibi bir fiyatta ama Note 5'i seviyorum.
Redmi Note 8 daha iyi. Ayrıca Note 5 7-8 yıllık telefon, bayağı eski.

7-8 yıllık mı abartma.
redmi note 8 alabiliyorum hocam temiz

Geri
Yukarı