Nothing Phone 1 alınır mı?

siisoboro

Femtopat
Daha fazla  
F/P olarak uygun gözüktüğünden alma niyetim var önerir misiniz? Phone 2'ye göre dezavantaj çok mu? Ayrıca şu tarihte indirim beklentisi var gibi bir yorumunuz varsa da paylaşırsanız sevinirim.

Ben birkaç aydır kullanıyorum bence alınır 15k civarında bulabilirseniz. Kullanım hissiyatı olarak premium hissettiren ve optimizasyonu harika bir telefon. Kağıt üzerinde özellikleri yüksek gözükmese de kullanırken optimizasyona bayağı uğraştıklarını görebiliyorsunuz, daha yeni Android 14 ve NothingOS 2.5.2 güncellemesi geldi bana ve phone 2'deki özellikleri yavaş yavaş ekliyorlar buna da. Özet olarak OLED 120hz ekran çok güzel, şarjı ortalama gidiyor, arayüz mükemmel, malzeme kalitesi güzel, kamera iyi, özellikleri ise orta segment. Merak ettiğin bir şey varsa cevaplayabilirim.

Ben birkaç aydır kullanıyorum bence alınır 15k civarında bulabilirseniz. Kullanım hissiyatı olarak premium hissettiren ve optimizasyonu harika bir telefon. Kağıt üzerinde özellikleri yüksek gözükmese de kullanırken optimizasyona bayağı uğraştıklarını görebiliyorsunuz, daha yeni Android 14 ve nothingos 2.5.2 güncellemesi geldi bana ve Phone 2'deki özellikleri yavaş yavaş ekliyorlar buna da. Özet olarak OLED 120Hz ekran çok güzel, şarjı ortalama gidiyor, arayüz mükemmel, malzeme kalitesi güzel, kamera iyi, özellikleri ise orta segment. Merak ettiğin bir şey varsa cevaplayabilirim.

Merhaba pil ne kadar gidiyor 60Hz de yani kaç saat Instagram'da gezebilirim mesela?

Merhaba pil ne kadar gidiyor 60Hz de yani kaç saat Instagram'da gezebilirim mesela?
60Hz'de gerçekten uzun gidiyor. 1 günden fazlasını rahatlıkla çıkartır. Zaten content'e göre kendi yenileme hızını otomatik ayarlıyor. Mesela youtube'da bayağı uzun süre vakit geçirsem de şarjı çok az harcıyor video izlerken otomatik 60Hz olduğundan dolayı.
Aynı fiyata daha iyi özelliklere sahip olan Realme GT 2 alabilirsiniz. Ben olsam GT 2 alırdım.
Kağıt üzerindeki özellikler dışındaki şeylere de bakmanızı tavsiye ederim. Sade Android'in yeri gerçekten ayrı, işlemciyi yormuyor ve bloat olmadan kullanma keyfi de çok güzel. Sırf %5-10 daha iyi işlemci performansı olacak diye farklı bir telefon almazdım şahsen.

Son düzenleme:
60Hz'de gerçekten uzun gidiyor. 1 günden fazlasını rahatlıkla çıkartır. Zaten Content'e göre kendi yenileme hızını otomatik ayarlıyor. Mesela YouTube'da bayağı uzun süre vakit geçirsem de şarjı çok az harcıyor video izlerken otomatik 60Hz olduğundan dolayı.

Kağıt üzerindeki özellikler dışındaki şeylere de bakmanızı tavsiye ederim. Sade Android'in yeri gerçekten ayrı, işlemciyi yormuyor ve bloat olmadan kullanma keyfi de çok güzel. Sırf %5-10 daha iyi işlemci performansı olacak diye farklı bir telefon almazdım şahsen.

Peki 1. versiyonu nasıldır.

2. versiyon yazacaktım. Aralarinda çok fark var mı?@afkybnds

Son düzenleme:

2. versiyon yazacaktım. Aralarinda çok fark var mı?@afkybnds
2. Versiyonda işlemci çok daha iyi, kamera daha iyi, ekrandaki VRR 1Hz segmentlerle azalıp artabiliyor, OS daha güncel tutuluyor, Arka camda köşeler oval. Genel olarak her şeyi geliştirmişler, Türkiye'den almıyorsan fiyatını hak ediyor bence. Burada fiyatın üstüne 10k koymuşlar en az.

F/P olarak uygun gözüktüğünden alma niyetim var önerir misiniz? Phone 2'ye göre dezavantaj çok mu? Ayrıca şu tarihte indirim beklentisi var gibi bir yorumunuz varsa da paylaşırsanız sevinirim.
1 yılı aşkındır kullanıyorum. Aslında pek F/P denmez bence bu cihaza. Farklı bir şey arayanlar için güzel bir seçenek ama. Premium hissiyat ve sade arayüzü ile bence oldukça alınabilir bir cihaz. Ben 1 an bile pişman olmadım, kullandığım her saniye cihaza hem yazılım hem de dış materyal açısından özen gösterildiğini hissettim, ayrıca her güncellemede daha iyi bir halmaldı. Fakat ben telefon daha Türkiye'ye gelmeden aldım ve bence şu an Türkiye fiyatı biraz tuzlu. S21fe veya Realme GT2 de değerlendirebilirsin. Ayrıca daha birkaç gün önce çıkan model olan Phone 2a de şu an kulaklık hediyesiyle satılıyor. Ekstra sormak istediğin bir şey varsa sorabilirsin.

1 yılı aşkındır kullanıyorum. Aslında pek F/P denmez bence bu cihaza. Farklı bir şey arayanlar için güzel bir seçenek ama. Premium hissiyat ve sade arayüzü ile bence oldukça alınabilir bir cihaz. Ben 1 an bile pişman olmadım, kullandığım her saniye cihaza hem yazılım hem de dış materyal açısından özen gösterildiğini hissettim, ayrıca her güncellemede daha iyi bir halmaldı. Fakat ben telefon daha Türkiye'ye gelmeden aldım ve bence şu an Türkiye fiyatı biraz tuzlu. S21FE veya Realme GT2 de değerlendirebilirsin. Ayrıca daha birkaç gün önce çıkan model olan Phone 2A de şu an kulaklık hediyesiyle satılıyor. Ekstra sormak istediğin bir şey varsa sorabilirsin.

Hocam sizde 2 mi var 1 mi?

Geri
Yukarı