Nothing Phone 1 mi Honor 90 mı?

BurakPalabiyikkk

Hectopat
Daha fazla  
Nothing Phone'da OIS var. Ama işlemcisininden şüpheliyim. Honor 90'dan da ısınma sorunu ve OIS olmaması kafamı karıştırıyor. Oyun günde 45 dakikadan azdır. Müzik ve sosyal medya için kullanıyorum.

Nothing Phone'da OIS var. Ama işlemcisininden şüpheliyim. Honor 90'dan da ısınma sorunu ve OIS olmaması kafamı karıştırıyor. Oyun günde 45 dakikadan azdır. Müzik ve sosyal medya için kullanıyorum.
Honor 90'da 512 GB hafıza eğer hafızaya önem veriyorsanız ciddi bir artı. Ayrıca ekran parlaklığı tarafında da Honor 90'ın üstünlüğü var. Bir de PWM dimming frekansı daha yüksek.
Honor 90'da açıkçası ısınma sorunu duymamıştım ve günlük kullanımda ısınma sorunu yaşatacağını sanmıyorum. Ayrıca Honor 90'da soğutma bloğu da var.
Ben olsam Honor 90 alırdım diye düşünüyorum. Ama Nothing Phone'da düşünülebilir. Aralarında işlemci açısından çok fark yok.

Honorda oyun harici ısınma sorunu 0 hocam öncelikle bunu belirteyim. Aktif kullanıcısıyım. Cihazda OİS olmaması eksiklik ancak EİS işini gerçekten güzel yapıyor ve açığı neredeyse kapatıyor. Ben şahsen Honor 90 alırdım ki öyle de yaptım. Nothing 1 de ciddi manada parlaklık sorunu var. Güneşli ortamda ekran nerdeyse hiç görünmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı