Notlarım düşük mü?

Hedefin sınıfı geçmekse notların iyi ama iyi bir üniversite kazanmak istiyorsan bu notlar düşük. 9. sınıf matematik 1. yazılı zaten en kolay matematik yazılısı ve 50 almışsın çok düşük. Fizik kimya için de geçerli bu. OBP'ne dikkat et sonra telafisi olmuyor. İyi çalışmalar ve başarılar diliyorum

Hocam 11. sınıfta 10 da notlarım düşük geldi diye derslerime çalışmaya başladım 10. sınıftan daha düşük geldi. Ne kadar kolay bir yılmış.

Ayrıca sayısalcıysan en zevkli yıl 11'dir.

Arkadaşlar merhaba, lise 1'e gidiyorum. Anadolu lisesindeyim.
Matematikten 50.
Tarihten 88.
Edebiyattan 84.
İngilzceden 85 (?)
Dinden 60.
Temel dini b. 63.
Fizik 55.
Kimya 55.
Sosyal bilim ç. 90.
Beden 95.
Coğrafya 67.
Trafik ve sağlık 90.
Sizce notlarım düşük mü? Çevrem notların çok düşük diyor, size de sormak istedim.

Sen nerede okuyon okulun OBP'ye göre yorumlamak lazım.

Hedefin sınıfı geçmekse notların iyi ama iyi bir üniversite kazanmak istiyorsan bu notlar düşük. 9. sınıf matematik 1. yazılı zaten en kolay matematik yazılısı ve 50 almışsın çok düşük. Fizik kimya için de geçerli bu. OBP'ne dikkat et sonra telafisi olmuyor. İyi çalışmalar ve başarılar diliyorum
Yahu hocam çok sağolun da 1.yazılı nasıl matematikte en kolay yazılı olabiliyor,mantık diye bir konu var hayatımda gormedim;içinde 1 ve 0 dışında sayı yok ve ezbere bir konu.Kümeler desen,onları zaten yapıyorum bu notun sebebi mantık sorularının sınavda fazla sorulması.Ki bu konuyu 10.sınıfa giden arkadaşlarıma da sorduğumda iğrenç bir konu diyorlar,ki öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı