Notlarım düşük mü?

OBP'si 96 diyorum sizce kötü öğrenci olabilir mi o okulda.

Vektör ve bağıl sorularından oluşan bir sınavda ortalama 48 ise ya okul öğrencilerinin fizikle arası yok ya da hocalar sizi olimpiyata hazırlar gibi soru soruyor.

Gayet de ezber konusu,9.sınıftan bahsediyorsanız. Hele o de morgan kuralı. Attığim cevabı okursanız anlarsınız.

Mantığın mantığını anlayın yaparsınız :)

Bizim hocamız bir şey anlatmıyor ki hocam, sınıfın hatırladığı 3 şey var din dersi adına:
Hocanın anlattığı Adıyaman yemek kültürü (75 dakika bunu anlattı)
Depremzedeyken yaşadığı şeyler (bunu da 75 dakika anlattı)
Eskiden mescitte mi bir yerde eğitim görmüş, orada yaşadığı anılar.

Hepsimi böyle olur :D bizimki de hep İsrail filistin savaşı boykot konuştu :D

Ama hocam öyle diyorsunuz da insan belli bir zamandan sonra alışıyor. 9. sınıf zor deyip kendini kandıran insanlardan olmayın.
Benim çok şükür notlarla ilgili bir sorunum yok istediğim şekilde geliyor sadece okuldaki üst sınıfların ve hocaların söylediği yorumlara göre söyledim.

De Morgan kuralı da ezber değil. Aslında sorun sizde değil size bunların nereden geldiğini öğretmeden anlatıyorlar sizde ezber yapıyorsunuz.
Bütün 12.sınıfları ndersine giren kadını tek 9.sınıf olarak bize verdiler ve kadın hem defterimize yazıp hemde dersi dinlememizi istiyor,bundan dolayı derse de odaklanamıyorum.

Mantığın mantığını anlayın yaparsınız :)
Denendi,olmadı.Kafamda tutamıyorum mantığını hocam.😃

Basitçe anlatalım anneniz size elma ve armut al dedi.
1^1 = 1
Siz eğer armut almazsanız annenizin dedini yapmamış olursunuz.
1^0 = 0

Bütün 12.sınıfları ndersine giren kadını tek 9.sınıf olarak bize verdiler ve kadın hem defterimize yazıp hem de dersi dinlememizi istiyor, bundan dolayı derse de odaklanamıyorum.

Denendi, olmadı. Kafamda tutamıyorum mantığını hocam.😃

Yeni konular

Geri
Yukarı